ליצירת קשר

דמיון מודרך הילינג הרצאות וסדנאות רוחניות טיפולים אנרגטים ותהליכי ריפוי ריפוי בהילינג

איזון צקרות

איזון צ'קרות
 •  
 •  
 •  
 •  

איזון צ’קרות יתחיל במודעות עצמית ובהבנה שקושי או בעיה בגוף-נפש נובע מחסימה אנרגטית במערך הצ’קרות. איזון הצ’קרות שאני עושה יכול להתבצע בטיפול נקודתי בשילוב קריסטלים הילינג ותקשור או באמצעות תהליך סנכרון החיים שנועד להביא את הגוף-נפש-רוח לאיזון הצ’קרות.

 •  
 •  
 •  
 •  

מהו איזון צ’אקרות

איזון צ’אקרות עוסק בתהליך איזון אנרגטי של מוקדי האנרגיה בגוף.

מה משמעות המילה צ’אקרה ומה הוא איזון צ’אקרות

צ’קרה מונח מהשפה ההודית ומגיעה מהשפה הסנסקריט שמתארת מעגלים בגוף האדם, ומשמעותה גלגל בהודית. הצ’קרות מוגדרות כמרכזי האנרגיה בגוף וישנם נקודות רבות של אנרגיות וערוצי אנרגיה בגופנו אבל ההתייחסות העיקרית המקובלת כיום הנה ל-7 נקודות עיקריות שממוקמות לאורך הגוף ומקבילות לעמוד השידרה.
שמדברים על איזון צ’אקרות מדובר בתהליך אנרגטי שבו מאזנים את האנרגיות בצ’אקרה מסוימת או במספר צ’קרות או אפילו בכל הצקרות.
הסיבה לאיזון צ’קרות הוא הדדי ומשמעותו שיש קשר אנרגטי הדדי בין צאקרה לצאקרה וכאשר צ’אקרה חסומה היא גורמת לחסימה בצ’קרות אחרות וגם לבעיות שמתבטאות ברמה הרגשית והגופנית שלנו שקשורות לצקרות שונות.
הצ’אקרה הנה מרכז עצבי שמקושרת גם לנקודה לימפתית מסוימת בגוף.
הצ’קרה מתפקדת בשני אופנים: אופן פיזיולוגי ואופן רוחני בעל מודעות משלו.
מאחורי כל צ’אקרה עומד מערך של תפקודים פיזיים, רגשיים ומנטליים שפעילותם נפגעת אם לא נקפיד על איזון צ’קרות אנרגטי.

מדידת פעילות אנרגטית של הצ’אקרה

המטרה היא לזהות את האנרגיה בכל צ’קרה על מנת לעשות איזון צקרות שיעזור לפתור בעיות בגוף-נפש שנגרמות עקב חוסר איזון בצקרות.
תפקיד הצ’אקרה לקלוט אנרגיות מהסביבה ולהעבירן לגוף הפיזי, הרוחני והרגשי.
צ’קרה נמדדת אם היא מאוזנת או לא בכלים רוחניים כגון הילינג או תקשור .
צאקרה מאוזנת תביא לתפקוד הולם בגוף הפיזי והרוחני, לעומת זאת חוסר איזון יתבטא בעודף או בחוסר אנרגיה בצ’קרה ,יצור חסימה אנרגטית שתשפיע על הגוף גם מבחינה פיזיולוגית וגם רוחנית.
חוסר האיזון האנרגטי משפיע גם על הקשר בין  הצקרות האחרות בגוף , על מצב הרוח, מימוש עצמי, יכולת לייצר זוגיות מתאימה ,בשלות רגשית לשינוי ועד לבעיות פיזיולוגיות שונות.

חוסר איזון או חסימה בצקרות

אומנם אנחנו לא מושלמים אבל התובנה והמודעות הפנימית שלנו למצבים מסוימים עוזרת לנו להתקדם קדימה ולשחרר חסימות באמצעות איזון צ’קרות.
חוסר באנרגיה / חסימה אנרגטית בצ’קרות משתקף בתנועת האנרגיה בצ’אקרה עם כוון או נגד הכוון בצ’אקרה המוביל לזרימה בעיתית של אנרגיה מצ’קרה אחת לאחרת ולחוסר באנרגיה ולכן נדרש איזון צ’קרות אנרגטי.
בגופינו ישנם 7 צ’קרות וחסימה באחת מהצ’קרות תשפיע על האנרגיה בכל הצ’קרות ותפגע בפעילות שלהן ולשם כך יש את הטיפול האנרגטי איזון צ’קרות לשיפור ואיזון זרימת האנרגיה בצ’קרות.

טיפול בחוסר איזון בצ’קרות

כאשר אנו נחוש חסימה פיזית רגשית ו/או רוחנית ונהייה מודעים שיכולת רוחנית יכולה לעזור במקרים כאלו הטיפול בחוסר או בעודף אנרגטי בצ’קרה הוא טיפול אנרגטי משולב בהילינג, דמיון מדורך, קריסטלים, שיאצו ועוד שיוביל לזיהוי החסימה בצ’אקרה ולאיפוס ולטעינת האנרגיה בצ’קרה ספציפית ובשאר הצ’קרות בגוף.
איזון בצ’קרות נקרא איזון אנרגטי שעוסק ברמת האנרגיה או סוג האנרגיה בגופנו שנקראת ההילה. איזון צ’קרות אנרגטי הינו מושג טיפולי רוחני הנוגע בכל צ’אקרה וצ’קרה כאשר המטרה לזהות את הצ’קרות החסומות לשחרר את החסימה ולהשלים את האנרגיה החסרה וע”י כך ליצור איזון אנרגטי.
איזון צ’קרות אנרגטי בהילינג מתחיל מצ’קרת הבסיס עד צ’קרת הכתר ובודק את רמת האנרגיה בצ’קרות ומשלים במידת הצורך את האנרגיה החסרה ,או משנה את כוון תנועת האנרגיה לכוון הנכון או מוסיף צבע אנרגטי לצ’קרה וכל זאת בתהליך מסודר של איזון אנרגטי. הסיבה להתחיל בצאקרה הנמוכה הבסיסית ולאזן אותה כלפי מעלה עד צ’קרת הכתר.

מערך הצ’קרות ואיך איזון צקרות משפיע

 את איזון הצ’קרות אני עושה באמצעות מדיטציה מתוקשרת שבאמצעותה אני מתחברת לנשמת המטופל ומשלבת את אנרגית ההילינג ואת אנרגית הקריסטלים על ידי הנחתם על הצ’קרות במיקומם בגוף בהתאם לבעיה /חסימה אנרגטית.

צ’אקרה ראשונה צקרת הבסיס  – אדמה

צ’קרת הבסיס ממוקמת בבסיס עצם הזנב, והבלוטה האחראית הנה בלוטת האדרנל שמחוברת לעמוד השדרה, לשחלות, לאשכים, לפי הטבעת, חלחולת ומערכת הדם.
צ’קרת הבסיס, צ’קרת השורש נקראת גם צ’קרת האדמה בשל העוגן שהיא מספקת לגוף הפיזי כדי שלא יחרף. .

חוסר איזון אנרגטי בצ’קרת הבסיס יתבטא בקושי ו/או באי יכולת להשתחרר מטראומות, דיכאונות ופחדים, בעיות בפרנסה, חוסר יכולת להשתנות וללמוד דברים חדשים ועוד.
צ’קרת בסיס מאוזנת אנרגטית מובילה לרצות בשינוי בחיים, ביציבות כלכלית, ביציבות נפשית, בביטחון עצמי ,החלטיות ועוד.

צ’קרה שנייה צקרת המין – הבטן

צאקרת המין ממוקמת באזור הבטן התחתונה מעל איברי המין ומתחת לטבור. הבלוטה האחראית היא הסקרום מרכז תנועת הגוף.
צ’אקרת המין יחד עם צ’קרת הבסיס אחראית להישרדות ומימוש הפוריות שהיא הביטוי לנשיות והגבריות ואחראית על ניקוי כל איבר שקשור בנוזל: שתן, מין ,רביה וסירקולציה.
חוסר איזון אנרגטי בצ’קרת המין יוביל לבעיות בכליות וחוסר פוריות, עכבות מיניות או לחלופין התהוללות מינית. צ’קרת מין מאוזנת אנרגטית תשפר את היכולת לעשות שינוי בחיים שהוא בסיס המודעות.

צ’קרה שלישית צ’קרת מקלעת השמש

צ’אקרת מקלעת השמש ממוקמת באזור הסרעפת והבלוטה שקשורה לצ’קרת מקלעת השמש שהיא הלבלב. צ’קרת מקלעת השמש אחראית על שכלתניות, תובנה פנימית, כנות, הכוח הפנימי שלנו, אישיות שלנו-אגו, הנעה עצמית ויצירת שינוי בחיים. החיבור בין הצ’קרות הראשונה והשנייה מביא לשילוב בין החומר התנועה ליכולת עשייה ומתבטא בצ’קרת מקלעת השמש ברצון לייצר שינוי.
חוסר איזון אנרגטי בצ’קרות יגרום לחוסר ביטחון, חוסר רצון וירידה במסוגלות האישית ,תלותיות, רגשי נחיתות ,שתלטנות, כעסים ,בעיות במערכת העיכול, אלרגיות למזון, סכרת, תשישות נפשית ועוד.
צ’קרת מקלעת השמש מאוזנת תוביל לתחושות בטן נכונות וביכולת להגיע להתפתחות אישית.

צ’קרה רביעית צ’קרת הלב

צ’אקרת הלב ממוקמת במרכז החזה( בין הריאות לסרעפת )הבלוטה האחראית על צ’קרת הבסיס הנה בלוטת התימוס שאחראית על מערכת החיסון. אדם שמח בחלקו מאושר ומסופק יוביל לצ’קרת הלב מאוזנת.
צ’אקרת הלב מקשרת ומחברת בין הצ’קרות התחתונות שעוסקות בעולם הפיזי לעליונות שעוסקות ברוחניות.
חוסר איזון בצ’קרה יתבטא באגואיזם, ברגישות יתר לסביבה, נתינה מוגזמת, ובעיות נשימה.
איזון בצ’קרת הלב הוא ביכולת לפתוח את צ’קרת הלב לקבל אהבה ולמתן את רגש הנתינה.

צ’קרה חמישית צ’קרת הגרון

צ’קרת הגרון אחראית ליכולת הביטוי של האדם מול הסביבה, בהגדרת עצמו וצרכיו, חיבור לאמונות ודרכי ההזנה והנשימה .הבלוטה האחראית על צ’קרת הגרון היא בלוטת התריס.
חוסר איזון בצ’קרת הגרון יתבטא בבעיות גמגום, שמיעה, בעיות בתפקוד בלוטת התריס, התנהגות אלימה, בעיות נשימה, מחלות ריאה, אוזניים ודלקות גרון , אנורקסיה או בולימיה.
איזון צ’אקרת הגרון ישפר את יכולתנו להביע את עצמינו בביטחון ובאמונה הערכה עצמית ויכולת הקשבה.

צ’אקרה שישית צ’קרת העין השלישית

צ’אקרת העין השלישית אחראית על איזון בין ההיגיון לשכל, בין האמונה, הרוחניות והרגש. צ’קרת העין השלישית ממוקמת מעל הגבות והבלוטה האחראית על הצ’אקרה היא בלוטת האצטרובל.
חוסר איזון בצ’קרת העין השלישית יתבטא: בכאבי ראש, סחרחורות, בעיות שינה, בעיות ראייה, דיכאון, לקויות למידה וריכוז, בעיות שינה קשיים בהתפתחות רוחנית ועוד.
איזון בצ’קרת העין השלישית ישפר את היכולת שלנו להביע את עצמינו רוחנית ולפעול לפי אמונותינו ולשלב בין הרוח להגיון.

צ’קרת שביעית צקרת הכתר

צ’אקרת הכתר אחראית על חיבור לרוחניות ,להדרכות הרוחניות ,מימוש היעוד האישי והארה רוחנית. הצ’אקרה ממוקדת באמצע הקודקוד והבלוטה האחראית היא בלוטת יתרת המוח.
חוסר איזון בצ’קרת הכתר גורם לבלבול, חוסר מודעות ופחדים.
איזון צ’קרת הכתר יאפשר לנו להיפתח רוחנית באמצעות טיפול בתקשור עם ההדרכות המלוות

צפו בסרטון על איזון צ’אקרות וטיפול בהילינג

לסיכום איזון צ’אקרות

איזון צ’אקרות יתחיל במודעות עצמית ובהבנה שקושי או בעיה בגוף-נפש נובע מחסימה אנרגטית במערך הצ’קרות. איזון צ’קרות שאני עושה יכול להתבצע בטיפול נקודתי בשילוב קריסטלים הילינג ותקשור או באמצעות תהליך סנכרון החיים שנועד להביא את הגוף-נפש-רוח לאיזון הצקרות.
כל האמור לעיל מתייחס רק להיבטים רוחניים אנרגטיים שמספק נדבך נוסף של מבטי על חולי ואינו תחליף לטיפול מקצועי.

רוצים לבצע איזון אנרגטי? חשים חסומים? אני ממליצה בחום לנסות תהליך של איזון צקרות
צרו קשר עוד היום דפנה ביסמוט

  כן יש לי שאלה חזרו אלי בבקשה

  אשמח לקבל חדשות ועדכונים

  אודות הכותב

  דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

  השאר תגובה

  20 − thirteen =