ליצירת קשר

מודעות עצמית סדנאות רוחניות

בשלות בלמידה רוחנית קורס תקשור

קשר להדרכות הרוחניות

מסרים לבשלות ללמידת תקשור מההדרכות הרוחניות

המדריך הרוחני הינה אנרגיה מלווה לנשמה מרגע הלידה ועד חזרתה לעולם הנשמות ,הוא חלק מהאנרגיה שלנו לכן הוא במחשבותינו.
למידה הרוחנית חלק מיעדי החיבור להדרכה הרוחנית נועד ללמד את נשמת התלמיד להתנתק מגופו על מנת לקבל את המסרים ואת האנרגיה לריפוי.החיבור להדרכה הרוחנית משתקףתחילה לפעמים בחלימה, כפי שיוצג בהמשך,שמסמל קבלת אישור ללמידה רוחנית ובהמשך כאנרגיה שמנחה ומכוונת את המתקשר או המטפל ההוליסטי.

להלן  מס’ מסרים שונים בנושא ההדרכה הרוחנית בחלום:

מסר שלימוד התקשור אינו הייעוד

תלמידה שביקשה ללמוד תקשור קיבלה מסר בחלום שזה לא ייעודה. “היא חלמה שהיא גונבת רכב עם כנפיים על מנת לעוף לשמים למרות שהיא מודעת למעשה האסור. במהלך המעוף בחלום היא התנגשה בחפץ והתרסקה על האדמה”.
במהלך קורס המבוא לתקשור אני מסוגלת לאבחןהאם התלמיד מוכן רגשית ורוחנית ללמוד תקשור. לפעמים אני מפנה אותם ללימודים הוליסטים אחרים כי התקשור הוא לא יעודה של נשמתו.

מסרים שאנו מוכנים ללמוד תקשור

שאנחנו בשלים ללמוד את תורת מיומנות התקשור החלומות שלנו יהיו עוצמתיים  והסימנים לכך בחלומות:
נחווה מסעות אסטראלים.
נחוש לעיתים שאנו מנותקים מהסביבה.
התנתקויות רבות שבאות לידי ביטוי בתחושה של ריחוף, חוסר מיקוד, עייפות .
נחוש תחושות של מעוף, נשוחח עם נשמות.
נקבל מיידעים מעולם הנשמות.
כל אלו מהווים את התדרים שנגיע אליהם בהמשך במהלך קבלת מיומנות התקשור.

החלום הבא מדגיש שלחולמת יש יכולות רוחניות – היא מסוגלת להתנתק מהפיזי ולעלות לעולם הנשמות. האור החזק בחלום והאנשים המעטים בחדר הם המפגש שחוותה נשמתה במהלך ההתנקות מהגוף. האור הוא האנרגיה השולטת במקום שאליו הגיעה נשמתה והאנשים הם נשמות. החולמת חווה לראשונה תקשור עם נשמות ונתקפת בהתקף חרדה וקושי להכיל את פערי התדרים.
הבגדים בחלום מסמלים את האנרגיה שעוטפת את הגוף הפיזי ההילה. במהלך הלמידה והקניית הכלים למיומנות התקשור ההילה משתנה ומקבלת אנרגיות אחרות שעוזרות במהלך התקשור.

“חלמתי שאני נמצאת בחדר גדול ומואר מאוד ויש בו אנשים מעטים שאני לא מכירה בחיי. בחדר יש ערמות בגדיםשאנחנו ממיינים. פתאום אני מבינה שאני בעולם הבא ומייד חושבת שאחסר לאחותי הגדולה והנשימות שלי מתחילות להיות כבדות ואני חשה שאני בהתקף חרדה ופונה ומספרת לאחת הנשים מסביבי. היא מחבקת אותי ואז התעוררתי מבועתת ולקח לי כמה דקות טובות לחזור לעצמי”

מקרה נוסף של חולמת שלא מצליחה להתנתק מחוויות החלום וחווה את החלום כמציאות .מצב זה מתרחש מאחר והחולמת חוסמת את יכולת התקשור מתוך פחד.

“אני חולמת על דמויות או חיות שנראות לי אמיתיות.אני קמה בביטחון ומנסה להסביר לבן זוגי שהם אמיתיים ושיראה אותם כפי שאני רואה אך לשווא .זה חוזר על עצמו שוב ושוב – מה המשמעות והמסר של החלום”

ההסבר למסרים אלו בחלום משתנה מתלמיד לתלמיד מתלמיד שסיים ללמוד תקשור למי שמיועד ללמוד תקשור. מי שלמד את מיומנות התקשור החוויה בחלום מסמלת לו שהוא שינה תדר ועליו ללמוד להסתגל לשינוי באמצעות סנכרון ואיזון האנרגיה שלו,ולמי שעדין לא למד תקשור המסר שעליו ללמוד לקבל את הכלי לתקשור .

בברכה דפנה ביסמוט

לחצו למעבר
ל- פורום חלומות באתר פרפרים המרחב הרוחני
ל- פורום תקשור באתר פרפרים המרחב הרוחני
ל- פורום זוגיות באתר פרפרים המרחב הרוחני
לאתר פרפרים המרחב הרוחני של דפנה ביסמוט

לחצו לרכישת ספרי מוארת דרך האור
לחצו להצטרף לקהילת מוארת בפייסבוק

Shares

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

eighteen − 9 =