ליצירת קשר

הרצאות רוחניות זוגיות זימון זוגיות חלומות

הרצאות לחברות וארגונים

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  

אני עוסקת בתקשור מזה 17 שנה, מייעצת מכוונת ופותרת בעיות בכל תחומי החיים ומעניקה כלים לצמיחה אישית במסגרתפרפרים המרחב הרוחני“.
כמו כן הקמתי את “צומת רוחניות” מכללת בוטיק למקצועות המיסטיקה שמהווה צומת ומפגש של ידע, רוחניות, ניסיון ומוניטין. מכללת “צומת רוחניות” מלמדת קורסים בתחומים שונים של תקשור, שחזור גלגולים, הילינג ועוד.
הופעתי בתוכניות רדיו וטלוויזיה רבות ואני מנחה פורומים מובילים בנושאים של מיסטיקה בתחום הזוגי, תקשור, שחזור גלגולים וחלומות,ומנהלת תוכנית מסרים בשידור חי בתקשור מידי שבוע בפייסבוק לכל פונה.

במהלך השנים פיתחתי שיטות למציאת התאמה זוגית וסדנאות קבוצתיות ואישיות למציאת זוגיות שעליהם אפרט בהמשך

בדיקת התאמה זוגית
במהלך בדיקת ההתאמה הזוגית אני בוחנת בתקשור את ההתנהלות הזוגית (גבר ואישה, שני גברים, שתי נשים) .אני בוחנת לפי שם האדם שעל פי השיטות שפיתחתי מכיל את ה-DNA הפנימי של הנשמה שלו ועל סמך זה אני מקבלת תשובות בתקשור.
בנוסף אני מתקשרת האם היה חיבור ביניהם בגלגולים קודמים האם אכן קיימת זוגיות קרמתית .זוגיות קרמתית מתקיימת בין שתי נשמות שבחרו אחת בשנייה לפני כניסתם לעולם על מנת לתקן את הקרמה שהייתה ביניהם בגלגול קודם .התקשור מהווה עבורי כלי בלווי,ייעוץ הדרכה, ובאימון לתהליכים להתפתחות רוחנית מודעות, הגשמה עצמית והעצמה אישית שמועברים בשיטות ייחודיות חווייתית. בייעוץ הרוחני לזוגיות/זימון זוגיות,אני מכוונת  לתהליכים אישיים /קבוצתיים שיאפשרו את פיתוח יכולת האהבה,הקבלה והנתינה,ריפוי הקשר הזוגי ,יצירת ביטחון בזוגיות ועוד.

לדוגמא באחד המקרים ייעצתי ועזרתי רוחנית לזוג עם קשיי פוריות. במסגרת התהליך הרוחני בחנתי בתקשור את הזוגיות שלהם מגלגולים קודמים וגיליתי שבאחד הגלגולים הקודמים הם היו זוג והיה להם קושי דומה של פריון. בקרמה הזוגית שתי הנשמות של בני הזוג זכרו את החוויה מגלגול הקודם ובעזרת התהליך הרוחני בשחזור גלגולים השתחררו החסימות בקרמה והאישה הצליחה להרות.דוגמא נוספת לזוג שהגיע אליי לפני גירושין ובתהליך התקשור התקבל שהם זיווג משמים ועליהם לנסות להתגבר על הקשיים ולמנוע גירושין. במהלך עבודתי הזוגית ייעצתי והדרכתי אותם כיצד הם יכולים לשמור על הזוגיות. בעזרת התהליך הרוחני שהם עברו הם התגברו על המשבר ונשארו יחד.

זוגיות קרמתית מכונת הזמן של האהבה”.

בהרצאה על “זוגיות קרמתית מכונת הזמן של האהבה” אתן מענה על :

 • מהי קרמה
 • מהן המאפיינים של  זוגיות קרמתית ברמת הנשמה
 • הקשר העז שיש בין זוגיות לרוחניות
 • מהן ההשלכות של גלגולים קודמים על ההווה בזוגיות
 • איך השלכות אלו באים לידי ביטוי בהתנהלות הזוגית
 • דוגמאות לזוגיות קרמתית .
 • במסגרת ההרצאה אני מזמינה מתנדבים מהקהל לעלות לבמה כדי שאוכל לבדוק את הזוגיות שלהם ולתת להם תשובות אישיות. זה השלב שגם הסקפטיים יכולים להיווכח בקשר שבין זוגיות לרוחניות.

“זיווג משמים- עולם הזוגיות בחלומות”

תחילה אדבר על עולם החלומות– מהו חלום ומהם השלבים השונים בחלום, נבין מדוע אנו חולמים ומה החלומות מספרים לנו, למה הם כל כך חשובים, נדבר על סוגי מסרים שונים של חלומות ואיך מתרגמים אותם למציאות ואז נגלה כיצד מתורגמת הזוגיות בחלומות באמצעות סמלים שונים שנארגים בחלומות שלנו.

סדנה “בשביל הטבעת”

במסגרת עבודתי הרוחנית אני מנחה סדנה רוחנית ייחודית לזימון זוגיות “בשביל הטבעת”, המסייעת במציאת זוגיות,ולומדים להתמודד עם בעיות קרמתיות שונות שנעוצות בגלגול קודם.

“הפריזמה הזוגית ”

“הפריזמה הזוגית ”  הינו תהליך אישי למציאת זוגיות .בתהליך מתחברים למקור הנשמה ולשבעת הבחירות הזוגיות שהנשמה בחרה לעצמה טרם כניסתה לעולם ,ומזמנים את אחד משבעת הבחירות .

 

 דפנה ביסמוט מתקשרת –מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית המתמחה בהילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, , קריסטלים וחלומות.
קישור www.parpareem.com

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

two × 5 =