ליצירת קשר

חלומות

חלום על שעון עם ספרות כפולות

קארמה זוגית - שעון בחלום

“מדוע השעון בחלום מראה לי שעה כמספר כפול ?11:11,12:12?”

שאלה מעניינת מפורום החלומות…להלן החלום על השעה הכפולה במלואו.

“סבתי נפטרה לפני חודש ומאז אחותי ואני חוות תופעה מוזרה שאנו מתסכלות על שעון השעה מראה מספר כפול (12:12/11:11). לפני יומיים בבוקר בזמן צחצוח שיניים שמעתי שיחה שהייתה לי עם סבתי בטלפון לפני 5 חודשים וזה ממש מלחיץ ואני חייבת להבין מה המשמעות והמסר”
חלום בפורום החלומות

המסר הכללי לחוויה של ראיית שעה במספרים כפולים שדרוש תהליך אנרגטי למקד את אנרגית הגוף. כאשר אנו נמצאים בתקופה לחוצה ומשימתית הגופים המרכיבים את ההילה משתנים אנרגטית ונוצר בזבוז אנרגטי שגורם לגוף לצאת מאיזון. בתהליך זה הגוף הפיזי נדרש להיות ממוקד ולהתנהל בהגיון כדי לעמוד במשימה, הגוף הרגשי (צ’קרת הלב) חווה פחדים ,חוסר ביטחון, חוסר הערכה עצמי. הגוף המנטלי (צ’קרת הכתר) חווה עומס מחשבתי. לכן בתהליך המיקוד האנרגטי ניתן לאזן את אנרגיות הגופים האנרגטיים באמצעות שילוב של כלים שונים: הילינג, תקשור וקריסטלים במטה להביא את ההילה בגוף לאיזון.

בהתייחס למסר בחלום הספציפי:

ללא ספק זוהי דוגמא מצוינת לחוויה וקבלת מסרים מהעולם שמעבר ובמקרה שלה מהסבתא. הנפטרת מתקשרת עם האחיות בתחילת מסעה בעולם הנשמות והמסרים עדיין לא ממוקדים מספיק דבר שיקרה רק בהמשך התפתחות הנשמה של הסבתא בעולם הנשמות.

לאחר המוות הנשמה מתמודדת עם הפרידה מהעולם הגשמי ומיקיריה ולכן המסרים שלה מסמלים בתחילה על קושי ורק בהמשך המסרים הופכים להיות ברורים לחולם.

ביהדות במהלך השנה הראשונה לאבל נוהגים להתפלל ולעשות רבות לעילוי נשמת הנפטר כדי שהנשמה תשלים עם חווית המוות ,תתנתק מהעולם הגשמי ותתמקד במסעה החדש.

לסיכום הספרות הכפולות קשורות לחוסר מיקוד של החולמת בחייה לאור מות סבתא. מות הסבתא גרם לבלבול ולקשיים רגשיים.

אם חוותם חוויות דומות רישמו ואענה לכם .
באהבה דפנה ביסמוט

לחצו למעבר
ל- פורום חלומות באתר פרפרים המרחב הרוחני
ל- פורום תקשור באתר פרפרים המרחב הרוחני
ל- פורום זוגיות באתר פרפרים המרחב הרוחני
לאתר פרפרים המרחב הרוחני של דפנה ביסמוט

לחצו לרכישת ספרי מוארת דרך האור
לחצו להצטרף לקהילת מוארת בפייסבוק

Shares

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

16 − ten =