ליצירת קשר

דמיון מודרך חלומות חשיבה חיובית מדיטציות מודעות עצמית

מה מסמל נחש בחלום?

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  


האם נחש נתפס בעיני רבים כיצור מפחיד? כי רבים מאיתנו ששומעים נחש חשים פחד.
האם הנחש בחלום מסמל פחדים? או הנחש בחלום מסמל איום?

אבל צר לי לאכזב אותך הקורא כי בד”כ נחש בחלום מתקשר דווקא לפרנסה ,זוגיות ,שפע,קינאה וכן יש גם איום ולכן יש לאבחן את הסימבולים השונים בחלומות על נחשים.

חלום על זוגיות
אנו זוכרים את הנחש בסיפור של אדם וחווה והפיתוי שלו של חווה. הנחש בחלום מסמל זוגיות ומיניות שמנהלת את המערכת הזוגית. לעיתים המיניות מייצרת תלות ושתלטנות בזוגיות ואנו פוגשים זאת בחלומות על נחשים ארסיים,על התפתלותו של הנחש סביב החולם והפחד של החולם שהנחש יכיש אותו.

חלום על נחש שנכנס למיטה של החולמת – “חלמתי על נחש גדול ארוך וארסי בחצר שלי וממש פחדתי מהנחש בחלום. ברחתי מהנחש לבית כאשר אני מנסה לאטום את דלת הבית ובכל זאת הנחש נכנס לבית. אחר כך חלמתי שאני במיטה ופתאום אני רואה את הנחש שוב במיטה שלי והצלחתי לתפוס חזק את ראש הנחש בחלום כדי שלא יכיש אותי וכמעט נגמרו לי הכוחות. אני קוראת לבן הזוג שלי והוא עוזר לי לעטוף את הפה של הנחש עם סלוטייפ ואנחנו מכניסים את הנחש לקופסא וכך הנחש בחלום נחנק למוות. בסוף ראיתי שהראש של הנחש בחלום נתלש. וממש ווידאתי הריגה בצורה אכזרית כדי לדעת שהנחש בחלום שלי מת”

פירוש החלום-הנחש הארסי בחלום נמצא במיטת והחולמת נאבקת בנחש בחלום שלא יכיש אותה. בן הזוג שלה נכנס לתמונה ועוזר להרוג את הנחש בחלום.

החלום מתקשר לידיעה של החולמת על קיוםשל קושי שמאיים על המשך הזוגיות שלה.החולמת מעוניינת בבן זוגה ונאבקת בפיתוי כדי לשמר אתהזוגיות שלה. הנחש בחלום מסמל אישה או גבר שמסוגל/ת להפריע ולסכן את הזוגיות שלה שבסופו של דבר שיתוף הפעולה עם בן הזוג מנטל את האיום.

חלום נוסף על נחש ותרנגולת “בחלום ראיתי נחש שחור עוקב אחר תרנגולת.התרנגולת נכנסת למים ואחריה הנחש שלפתע התרנגולת נעלמת בתוך המים והנחש פשוט צף על המים ומחכה.אחרי זמן מה התרנגולת יוצאת מהמים גדולה יותר ואז הנחש בחלום קופץ ומכיש אותה”

פירוש החלום החלום מתאר מאבק מיני בין החולם לאישה שהוא חושק בה וממתין עד שהוא יוכל להשיג אותה כנראה בכוח.

חלום על כוחניות /איום

כוח שאנחנו מפעילים על סביבתנו היא מניפולציה שאנו מפעילים על עצמנו כדי לכפות על האחר מה שאנחנו רוצים.ברגע שאנו מפעילים כוח הצד השני חש מאוים, פגוע ולא מסוגל לסלוח. הכוח והאיום מופיע בחלומות כסימבול כנחש.

“חלמתי שאני רואה נחש צד עכברים בשדה ואז מגיח נחש גדול יותר בחלום ובולע אותו. הנחש הנבלע מנסה להימלט ולצאת מהפה של הנחש הבולע אך זה נושך את ראשו ובולע אותו לחלוטין.”

פירוש החלום הנחש בחלום מסמל לחולמת שקיים איום שהיא חשה מדמות מוכרת והאיום הוא הרבה יותר מורכב לכןעליה להתרחק ממנו ולא לנסות להתמודד מולו אחרת האיום יתפשטויגע באחרים.

חלום נוסף על 3 נחשים “חלמתי על שלושה נחשים בעבודה, נחש גדול תקף נחש אחר, מה שהפחיד אותי היה שהנחש הגדול אחרי ההכשה היה מלא זעם והזיל ריר”

פירוש החלום הנחשים בחלום מסמלים על תחרות שמתנהלת בין שלושה גורמים בעבודה. החלום מסמל  על הכוח ששלושת הדמויות בחלום מנסים להפעיל כדי להצליח בעבודה

חלום על נחש שאוכל חתול “חלמתי שאני מגיעה לבית של מכר/ה ורואה חתול קטן אפור על אדן החלון ומישהו אומר לי שהנחש אכל את החתול שלה ואכן אני רואה שהנחש בחלום בלע בשלמותו את החתול”

פירוש החלום החתול והנחש בחלום מסמלים מאבק בין 2 גברים על ליבה של החולמת. בליעתו של החתול על ידי הנחש בחלום מסמלת שאחד מהגברים לא מוכן לוותר על הזוגיות עימה ומוכן לעשות הכל גם אם נדרשת מצידו אלימות.

חלום על שינויים

בשל יכולת הנחש להשיל את עורו הופעתו בחלומות מסמלת לעיתים גם התחלה חדשה ושינוי שהחולם עתיד לעבור בתקופה הקרובה – כל התחלה מתחילה בסיום של תהליך .

חלום על נחש שמכיש “חלמתי שאני מחזיקה נחש צהוב ומולי אני רואה בחלום עוד נחש גומי שחור, לאחר מכן שכבתי במיטה והכלבה שלי שנפטרה מזמן עמדה לידי במיטה ואני מסתכלת עליה ומרגישה נחש שזוחל לי בן הרגליים ואני פוחדת להסתכל, בשלב הזה לא ידעתי אם זה חלום או מציאות ואז התעלמתי ממנו בתקווה שזה לא נחש ואז הרגשתי אותו זוחל מתחת לשמיכה ומתקרב להכיש אותי ביד, הוא סגר את הפה שלו סביב הזרוע שלי, הרגשתי את קצת את השיניים שלו אך בלי כאב ואז אמרתי לעצמי ´תפסיקי לחלום שטויות´והתעוררתי.”

פירוש החלום החלום מתייחס לפחדים של החולמת משינויים עתידים בחייה שמקורם בניהול מערכת הזוגית .הרגלים מסמלים על יציבות וזחילתו של הנחש בין רגליה בחלום מראה על הפחד שהבן זוג ישתלט על חייה ויהפוך אותם ללא יציבים.

חלום על נחש אפור “חלמתי על נחש אפור שהיה בתוך האסלה שלי בביתובכל פעם שהורדתי מים בשירותים חשבתי שהוא נעלם אבל הוא ישב שם חזק שם לצאת.בשלב כלשהו הוא יצא מהאסלה ובדרך מסוימת זחל מתחת למיטה הזוגית שלי.צעקתי לאימא שלי שיש נחש בבית.. ואז היה שם חתול שאמרתי שבטוח יטרוף את הנחש אבל לא ככה היה.. החתול בא לקראת הנחש אבל הנחש דווקא תקף את החתול “

פירוש החלום החלום מייצג על תהליך שהחולמת עוברת שקשור לפוריות. החולמת ממתינה לעיתוי הנכון לשינוי שהוא ההיריון. זחילתו של הנחש בחלום מתחת למיטתה של החולמת והכשת החתול שהוא סימבול לבין זוגה במציאות מראים שהעיתוי הגיע והיא בשלה להריון.

חלום על פרנסה

אחד הסימבולים שהנחש מסמל הוא כסימן לפרנסה טובה .”חלמתי שאני דוהרת על נחש גומי ענקי “

פירוש החלום

הדהירה על נחש מגומי ולא נחש אמיתי בחלום מסמלת על המחשבות והתוכניות של החולמת להצליח בעבודה.כל שינוי מתחיל במחשבה ובתוכנית .

חלום על נחש לבן גדול “בעלי חלם שהוא יושב בחדר ורואה על הקיר נחש לבן גדול עם כתמים בצבע זהב. בהתחלה הוא פחד ממנו ולאחר מכן נרגע הנחש היה לידו ולא פגע בו”

פירוש החלום הקיר בחלום מסמל את החששות שיש לחולם מההצלחה בעבודה, וצבעו הלבן של הנחש עם הכתמים באים לרמז על פוטנציאל של החולם לייצר שפע . המסר מהחלום שהחולם יכול להניע את עצמו להצלחה ויש באפשרותו להתמודד עם הפחדים.

הופעת הנחש בחלומות מופיעה לרוב בתקופות שהחולם מצוי בשיא העשייה,בסיפוק גדול  בחייו בזוגיות או בעבודה או בכל נושא שחשוב לו בחייו .הפחד להיכשל או הצורך של התת מודע להעלות את הנושא למודעות מעלה את סימבול הנחש .

בברכה דפנה ביסמוט

לחצו למעבר
ל- פורום חלומות באתר פרפרים המרחב הרוחני
לפורום תקשור באתר פרפרים המרחב הרוחני
לפורום זוגיות באתר פרפרים המרחב הרוחני
לאתר פרפרים המרחב הרוחני של דפנה ביסמוט

לחצו לרכישת ספרי מוארת דרך האור
לחצו להצטרף לקהילת מוארת בפייסבוק

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

four + 12 =