ליצירת קשר

הילינג טיפולים סדנאות רוחניות

קורס טיפול בהילינג – להיות הילר – טיפול בחוסר אנרגטי ואנרגיות שליליות

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  

קורס הילינג

שיעור מתוך קורס טיפול בהילינג אנרגטי למטפלים רוחניים שעסק בשיטות כיצד המטפל הרוחני מטפל באנרגיה שליליות או חוסר אנרגטי.
במהלך החודשים האחרונים מתקיים במכללת צומת רוחניות קורס לטיפול בהילינג איכותי שמטרתו טיפול בהילינג שבו המשתתפים מוכשרים להילרים. קורס טיפול בהילינג כולל כולל שיעורי ניסיון ותרגול רבים.
בשיעור בקורס ההילינג הנוכחי העמקנו על אנרגיות ההילה והקשר שלה לגופים השונים.
ההילה מורכבת ממעגלים אנרגטיים שעובדים במקביל עם הגופים השונים: הגוף הפיזי, הנפשי והרוחני. אנרגיה שלילית נוצרת בעקבות חוסר איזון אנרגטי בהילה כאשר חסרה אינטראקציה בין מעגלי האנרגיה דבר שעלול להוביל לבעיה רפואית לדוגמא לחצים מתמשכים בעבודה שגורמים לחוסר אנרגטי עם תופעות לוואי גופניות שונות. במצב תקין הגוף הפיזי משתתף אנרגטית עם הגוף הרגשי בנוסף למעגלים נוספים בהילה ועם מעגלים חיצונים תהליך תקין ששומר על איזון וספיגת הלחצים ללא נזק בגופים אנרגטיים בהילה.

למדנו בשיעור של קורס ההילינג כיצד לזהות חוסרים האנרגטיים ואת הסיבות לכך וכיצד לאזן אנרגטית את המטופל ברמות השונות.

נשאלה בקבוצה של הקורס הילינג : האם ניתן לזהות ולטפל באנרגיית עין הרע?
עין הרע היא סוג של אנרגיה שלילית שיכולה לנבוע פנימית עקב חוסר ביטחון עצמי, דיכאון, חוסר אמונה , בדידות מחשבות שליליות או עקב פעולה חיצונית של אדם נוסף שמבצע פעילות מאגית כלשהי שמכוונת לפגוע באדם אחר.
בתחילה על ההילר ללמוד לזהות שהאנרגיה השלילית היא עין הרע ולגבי טיפול בעין הרע על ההילר לקבל אישור מההדרכות שלו. לא כל הילר מתאים לכך או מותר לו לגעת באנרגיות הללו. לדוגמא אני מעדיפה לא לטפל באנרגיה שלילית שנובעת מעין הרע ומפנה לגורם אחר שמנוסה יותר.
במהלך השיעור בקורס טיפול בהילינג חווינו מדיטציה מדהימה שניווטה לדרכי הטיפול בחוסר אנרגטי ואנרגיות שליליות שלא כתוצאה ממגיה ,למדנו לזהות את מסלול הריפוי האנרגטי לניקוי האנרגיה השלילית.
לחצו לקריאת פירוט קורס הילינג במלואו באתר
נשתמע בשיעור הבא
דפנה ביסמוט

 

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

sixteen − eleven =