ליצירת קשר

קורס תקשור

קורס תקשור 22/7/19

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  

“חלמתי על עיט שעף בסביבתי וכשהרמתי את היד הוא נחת על כף ידי שהייתה מאוגרפת והכאיב לי. לאחר מכן החלום השתנה ומצאתי את עצמי מסתכלת על השעון בחדרי וראיתי מספרים מסונכרנים (דבר שקורה לי המון במציאות) אני חושבת שהרצף היה 12:12. 
אני זוכרת שחשבתי על המלאך השומר שלי משום שקראתי כתבה על זה מספר ימים לפני כן. ואז החלה להתנגן לי באוזן מדיטציה על מנת לתקשר עם המלאך השומר שלי, המדיטציה פסקה לאחר מספר שניות . ומיד לאחר מכן הרגשתי תחושת חמימות בפלג גוף העליון ושוב שמעתי את אותה המדיטציה מתחילה להתנגן באוזניים שלי. “

העיט היא אחד הסימבולים בחלומות ובתהליכים רוחניים להדרכה הגבוהה המלווה .לעיט יש את היכולות לראות למרחקים ומאידך לשלוט על המציאות הפיזית ולהישאר מקורקע.

בחלום החולמת חווה ברמת הנשמה את החיבור למדריך הרוחני שלה ,אך נדרש ממנה להתחבר אליו גם בארציות כדי שתוכל לתקשר עימו .המספר 12:12 הוא מספר שמראה על המאסטר הגדול שהינה ההדרכה המלווה של החולמת  שלו היא קוראת “המלאך השומר”

התקשור הינה יכולת שהנשמה מגיעה עימו לעולם, אך בכדי להשתמש ביכולת זו רבים זקוקים ללווי והדרכה כבחלום שלהלן.

קורס התקשור מאגד כלים רבים וחיבורים אנרגטיים עם הנשמה הגבוהה המאפשרים בסופו של תהליך את יכולת התקשור.

המפגש הראשון יתקיים מחר 22.7.29  בגן יבנה בשעה 20:00.מפגש שהינו חלק מהסדנה הראשונה שבו נלמד לזהות הילות .זיהוי הילה הוא אחד הכלים לאבחון ולתקשור

רוצים להשתתף במפגש הראשון?

עלות המפגש הינה 200 ₪ שיורדים  מסך עלות הסדנה לממשיכים עימי את הסדנה והקורס.

רוצים לממש את המתנה שעימה ירדתם לעולם?

נתראה מחר

באהבה

דפנה ביסמוט

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

nine − 4 =