יתרונות בדיקות הפוליגרף לזוגות

 • This topic is empty.
מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #31368 הגב
   AS פוליגרף

    יתרונות בדיקת הפוליגרף לזוגות
    "בעידן הנוכחי, נראה שהזוגיות משנה את פניה. כללי המשחק שונים מאלה שאנחנו מכירים – תפיסת הזוגיות משתנה הן אצל הפרט והן מבחינה חברתית", כך אומר ד"ר עידן מיליצ'ר, אחראי מרפאת סקסולוגיה אנאורגנית גברים ומטפל זוגי.
    "עד לפני שנים לא רבות, כמעט לא היה מקובל לערוך הסכם ממון לפני החתונה . רבים פקפקו בטיב הקשר ובאהבה השוררת בין בני זוג שחתמו על הסכמים מסוג זה. כיום זוגות רבים, גם בנישואים ראשונים, עושים חוזה כזה או אחר כדי לשמור כל אחד על עצמו וגם על הקשר הזוגי. ייתכן שעניין הפוליגרף הוא פקטור נוסף, שייכנס למציאות היומיומית שלנו ויהיה חלק מהחוזה הבלתי כתוב בין בני זוג בדרכם למיסוד הקשר".
    "הבדיקה לא חייבת להתבקש ממקום של חוסר אמון, אלא יותר אולי ממקום של מרכיב נוסף בביטחון העצמי של זה שמבקש. כל עוד הבדיקה נעשית בהסכמה, היא לא אמורה להטיל דופי או להרחיק בין בני הזוג, אלא להיות נדבך נוסף בבניית הביטחון והאמון שלהם. אין זה אומר בהכרח דבר כזה או אחר על הפרט או על הזוגיות הנרקמת ונבנית. זה חלק מההתפתחות האנושית לטוב או לרע – אם בעבר הבעת האמון היתה נמדדת בכוס ובכתובה מתחת לחופה, כיום אנשים רוצים לוודא בדרכים שונות מי עומד מולם. המורכבות האנושית היא שגורמת לאנשים לחשוב על דרכים יצירתיות שכאלה כדי לשמור על ביטחונם ועל אושרם.
    נכון להיום יש זוגות שעושים זאת כדי להיות בטוחים בקשר שאליו הם נכנסים. יש מי שבעיניו הדבר נתפס כאקט חריג, בעוד לאחרים זה סייע בחיזוק הקשר.
    "חשוב לזכור שבזוגיות לתחושת הביטחון יש חשיבות רבה, בטח בכל הקשור לאמינות, זוגיות, בגידות, הטרדות מיניות, אלימות במשפחה, התמכרויות, הונאה ושימוש בסמים. כמטפל זוגי, אני חושב שאין מניעה מלגשת לבדיקת פוליגרף, כל עוד זה נעשה בהחלטה משותפת של שני הצדדים, ממקום בוגר ומבוקר ולא מלחץ או מתחושת איום כזו או אחרת".
    רק במכון AS תקבלו מחיר אטרקטיבי , דיסקרטיות , אמינות ומקצועיות מעל הכל .
    במכון פוליגרף AS בדיקות פוליגרף 24/7 בכל מקום בארץ ובחו"ל . רקע וניסיון של שנים ועבודה עם המכשיר המתקדם בעולם בעל 14 חיישנים .
    050-6248153 – התקשרו לייעוץ חינם 24/7
    http://www.aspoly.co.il

  מציג 0 תגובות משורשרות
  מענה ל־יתרונות בדיקות הפוליגרף לזוגות
  פרטים:
  13 + = 14

  אשמח לעזור

  יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר