ליצירת קשר

זוגיות זימון זוגיות

התאמה בזוגיות בתקשור

התאמה בזוגית
  •  
  •  
  •  
  •  

התאמה בזוגית בהקשר רוחני

היכולת למצוא התאמה זוגית מעסיקה גברים ונשים רבים במהלך חייהם. רצונם של רבים לחלוק את חייהם עם בני זוג, כאלו שיתאימו וישלימו אותנו. על כן רבים פונים למצוא התאמה זוגית גם ברמה הרוחנית.אחד מהטיפולים המוכרים עבור התאמה זוגית נעשה באמצעות הליך שנקרא זוגיות קרמתית ואני בניתי מספר תהליכים יחודיים לאורך השנים.

מהי בעצם זוגיות קרמתית?

זוגיות קרמתית זוהי אנרגיה שקיימת בין שתי נשמות אשר בחרו אחת את השנייה בעולם הנשמות בטרם כניסתן לעולם וזאת בכדי לתקן את אנרגיית הקארמה שהתרחשה ביניהן באחד מהגלגולים הקודמים .

מדוע בעצם הנשמה מגיעה לעולם הגשמי מספר גלגולי נשמות?

הגדרת הזוגיות הקרמתית היא חזרה של החוב האנרגטי לעולם הגשמי, אזי נשאלת השאלה מדוע נשמות צריכות לחזור לעולם הזה? ההסבר לחזרת נשמות לעולם הגשמי נובעת מתוך העובדה כי שהשיעור הקרמתי לא הסתיים ולשם כך מספר שיעורים על מנת לשחרר את אנרגיית הקרמה מגלגולים קודמים ועל כן על נשמה שיוצאת ממקור הנשמה לגלגול נוסף צריכה להשלים את אותם השיעורים.

לקראת חזרתה של הנשמה לגלגול חיים נוסף עליה להתחייב לאותם שיעורים החסרים ברמה האנרגטית. מחויבות הנשמה כוללת “הסכמים” שעליה “לאשר” ולהכיר בכך ביעדיה. אותה נשמה מבינה מיהם האנשים איתם היא אמורה לבצע את אותם שיעורים בעולם הגשמי. אחד מהשיעורים נוגעים לנושא של התאמה זוגית נכונה זוגיות משמיים.מימוש ההסכם הקרמתי עליו התחייבה הנשמה יוצר אנרגיה המתעלת את הנשמה ומעלה את התדר שלה. מנגד, חוסר היכולת לממש את מה שהנשמה הסכימה עליו, במקרה זה הבאת אותו אדם להתאמה זוגית, משאירה את הנשמה מחויבת גם לאחר מותו של אותו אדם. הדבר יצריך את לטפל שוב באנרגיית הקרמה ע”י נשמה אחרת לגלגול נוסף בעולם הגשמי על מנת לקיים הבטחה למימוש התאמה זוגית.

התאמה זוגית מתוך תהליך של זוגיות קרמתית

ביצוע תהליך טיפול של זוגיות קרמתית מתבצע באמצעות מתקשרת שכולל תהליכים מאתגרים וכואבים עבור בני הזוג. בני הזוג צריכים להתמודד עם שיעורים שנותרו מגלגולים קודמים שלהם אשר חלחלו לתוך חייהם כיום.בתהליך התאמה זוגית קרמתית קיימת שאיפה של המתקשרת יחד עם בני הזוג להביא לתיקון האנרגיות מהגלגולים הקודמים המשותפים שלהם. במסגרת הטיפול מפרקים בני הזוג את המטען מהגלגול הקודם, תוך השאיפה להעביר אנרגיות חיוביות ותובנות חדשות לבסיס הנשמה של כל צד בזוגיות.

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

seventeen + 17 =