חלומות

איך הקבלה מפרשת חלום שאלות ותשובות פירוש חלום

חלומות לפי הקבלה | מתקשר

פירוש חלומות לפי הקבלה ו/או היהדות והתורה מגיע מתוך ידע שנאסף במהלך השנים על ידי רבנים ופרשנים שפירשו את התורה כחז”ל והרמב”ם ובספרי הזוהר בתלמוד בבלי במסכת ברכות ועוד

מהו פירוש חלומות לפי הקבלה ?

הקבלה מוגדרת כתורת הסוד ובתוכה מאוגדים אוסף של פירושים לתורה והגות בנושאים רוחניים ויהודיים שנצברו לאורך השנים. לקבלה השפעה רבה על תחומים רבים ביהדות כחיי הרוח ,תפילות והגות יהודיים . פירוש חלומות לפי הקבלה ו/או היהדות והתורה מגיע מתוך ידע שנאסף במהלך השנים על ידי רבנים ופרשנים שפירשו את התורה כחז”ל והרמב”ם ובספרי הזוהר בתלמוד בבלי במסכת ברכות ועוד. אני אישית מפרשת ומתרגמת את החלום בתקשור ומשתמשת גם לעיתים במוטיבים מהקבלה ומהיהדות.

דוגמאות לפירושי חלומות לפי הקבלה והתקשור :
פירוש חלום על נחש לפי הקבלה
בפירוש חלומות לפי הקבלה נהוג לראות בנחש בחלום כסימן לפרנסה. אם  נחש הכיש את החולם המסר בחלום לפי הקבלה הוא על גידול בפרנסה, במידה והחולם הרג את הנחש המסר בחלום לפי הקבלה לפגיעה בפרנסה אם הנחש בחלום יופיע עם בן/בת הזוג פירוש החלום לפי הקבלה שהחולם צריך לשמור על הזוגיות שלו.

  כן יש לי שאלה חזרו אלי בבקשה

  אשמח לקבל חדשות ועדכונים

  דפנה ביסמוט
  מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני
  צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין

  מילון סימבולים בחלום

  מילון סימבולים בחלום בסר אלף בית

  אודות הכותב

  דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

  מטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. נוסף לכך, דפנה היא מדריכה רוחנית ומורה רוחנית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי שפיתחה ושכללה שיטות רוחניות רבות ומעניקה למטופליה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי צמוד.
  ייסדה את המכללה ללימוד רוחניות צומת רוחניות שמהווה גולת הכותרת של עיסוקה הרוחני בפרפרים המרחב הרוחני

  השאר תגובה

  אשמח לעזור

  יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר