ליצירת קשר

זוגיות טיפולים שחזור גלגולים

בגידת הבעל בנישואין והקשר לשחזור גלגולים קרמתי

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  

רחל חברתי מהעבר התקשרה ושיתפה אותי בזוגיות שלה שהתפרקה לפני כשנה ועל בגידת הבעל בנישואין. להבנתה הכל התחיל בעקבות קשר רומנטי של שכנה חדשה שלטענתה של רחל פיתתה את בעלה שי. בעלה שי
רחל אמרה שלאחרונה בעלה חוזר לבקר בבית ואף נשאר ללון יחד עמה וזה גורם לה לבלבול רגשי.

“אני לא יודעת מה לעשות” אמרה רחל ” מצד אחד הוא רוצה לחזור הביתה אבל בכל זאת נשאר עם השכנה חשבתי שאולי טיפול בשחזור גלגולים יעזור לנו”
הסברתי לה שבטיפול שחזור גלגולים ניתן לזהות את הסיבות לקשיים שלהם בזוגיות כיום וסביר להניח שהם חווים תיקון קרמתי מגלגולים קודמים. אולי נוכל לפתור את הבעיה של בגידת הבעל בנישואין.

מה זו קרמה ומה כוונתך בתיקון? שאלה רחל
בטרם לידתכם הנשמות שלכם בחרו את השיעורים לתיקון בחיים הארציים וביניהם הקשר הזוגי בניכם.המשבר שאתם חווים בזוגיות מהווה לימוד לנשמותיכם שבחרו להתמודד עם שיעור הזוגיות במטרה לתקן אנרגיה קודמת שלכם מגלגולים קודמים .לזה קוראים קרמה שהיא מחויבות אנרגטית מגלגולים קודמים.

עד עכשיו לא הצלחתי לסכל את הקשר עם השכנה, את חושבת שהטיפול בשחזור גלגולים יוכל לעזור?

החזקתי את ידיה בידי, אני אטפל באנרגיה הנשמתית שלך ואת תחווי הולוגרמות מהגלגול הקרמתי ואז ננסה לחדש את האנרגיה שמלווה את שניכם מאז. עד עתה אתם מחזרתם את האנרגיה ולא יצרתם אנרגיה חדשה בניכם.
התחלתי להנחות את רחל שתתחבר למערכי הקריסטלים שהונחו על גופה והתחלתי את תהליך שחזור הגלגולים .הגלגול שהופיע היה ב 1937 וביקשתי מרחל לתאר את אשר היא חווה מההולוגרמות   :
אני אישה נשואה שחייה בטבריה בישוב הקטן וישנם סכסוכים עם האוכלוסייה הערבית. באחד הלילות בעלי יוצא לפעילות עם מס’ חברים ואף אחד מהם לא חזר. חשתי שקרה משהו אבל גופתו לא נמצאה ואני המתנתי לשובו מתוך תקווה שאולי בכל זאת הוא יחזור. לאחר שלוש שנים  היא נפטרה מצער  החלה רחל לבכות

ביקשתי מרחל להתחבר למקור נשמתה על מנת להבין את הסיבה לחזרתה לזוגיות הנוכחית עם בעלה מגלגול קודם.
אני חווה את סבתי ז”ל שמסבירה לי שבחרתי לחזור לגלגול נוסף בהווה עם נשמתו של בעלי כי לא שחררתי אותו בגלגול הקודם לאחר מותו ובקשתי הייתה לחזור לגלגול נוסף עמו. הפחד שלי לאבד אותו בשנית גרם לי להתנהגות אובססיבית בעיניו ולאבד הביטחון שלי בעצמי ולכן הוא עזב.
ביקשתי שתדמיין את הפחד ככדור אור שחור שמתנתק מגופה ומשחרר את חווית האובדן מהגלגול הקודם הקרמתי שהוביל לפחד שהיא חשה כיום בקשר הזוגי.
רחל ניסתה מספר פעמים לשחרר את הכדור ובפעם הרביעית שחררה נשימה עמוקה ואמרה “הצלחתי הכדור כבר לא בידיי” – ביקשתי מרחל לפקוח את עיניה.

הפחד מאובדן בעלך היוותה את האנרגיה הקרמתית שליוותה את הקשר הזוגי שלכם וגרמה לך לאבדאת הביטחון העצמי שלך. מעתה התנהלותך מול שי תשתנה ותהיי יותר אסרטיביתוזה יגרום לשי לבחור בך מחדש ולחזור לחיקך .

אכן כך היה ולאחר שלושה חודשים דיווחה לי רחל ששי חזר הביתה…

לחצו לקריאת מאמרים נוספים על טיפול בשחזור גלגולים בצאר פרפרים המרחב הרוחני

לחצו למעבר
ל- פורום חלומות באתר פרפרים המרחב הרוחני
ל- פורום תקשור באתר פרפרים המרחב הרוחני
ל- פורום זוגיות באתר פרפרים המרחב הרוחני
לאתר פרפרים המרחב הרוחני של דפנה ביסמוט

האם טיפול בשחזור גלגולים יכולים לעזור בזוגיות?

סדרת שחזור החיים

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

13 − 4 =