חלומות סדנת חלומות

חלום על נחש בבריכה

הנחש בחלום

חלום על נחש מגיע לרוב כמסר חיובי לבשורות טובות לחולם:על הריון,שפע בחיים ובפרנסה וכמו שאומרים :"תני תנא קמיה דרב ששת: הרואה נחש בחלום – פרנסתו מזומנת לו; נשכו – נכפלה לו; הרגו – אבדה פרנסתו").מסכת ברכות דף נז)

חולמים חלומות  על נחש?

בחלום על נחש ישנן מספר פרשנויות שקשורות לפירוש החלומות על נחשים כגון האווירה בחלום, תחושות, אמונות של החולם ,לשינויים בחיים כגון: זוגיות ,בריאות, פרנסה ורוחניות שנקשרים בסימבול הנחש.
כאשר אני מפרשת בתקשור חלומות על חיות  כגון נחש בחלום אני מתייחסת להתנהגות הנחש בחלום, מה קרה לנחש בחלום ומה הקשר בין הנחש לחולם. היבטים אלו ואחרים עוזרים לי לפרש את החלום על הנחש ולתת המלצות לחולם.

חלום על נחש וזוגיות

הנחש מוזכר בסיפור בריאת העולם כאשר הוא מצליח לפתות את חוה ובשל כך נידון על ידי אלוהים לזחול על גחונו ומכאן נקשר חלום על נחש לפיתוי בזוגיות . כמו כן דמותו של הנחש בחלום נתפס כחיה ערמומית, לא אמינה, התעסקות עימה מסוגלת להוביל לסכנה.

"וַיֹּאמֶר יְהֹוָה אֱלֹהִים אֶל הַנָּחָשׁ כִּי עָשִׂיתָ זֹּאת אָרוּר אַתָּה מִכָּל הַבְּהֵמָה וּמִכֹּל חַיַּת הַשָּׂדֶה עַל גְּחֹנְךָ תֵלֵךְ וְעָפָר תֹּאכַל כָּל יְמֵי חַיֶּיךָ. וְאֵיבָה אָשִׁית בֵּינְךָ וּבֵין הָאִשָּׁה וּבֵין זַרְעֲךָ וּבֵין זַרְעָהּ הוּא יְשׁוּפְךָ רֹאשׁ וְאַתָּה תְּשׁוּפֶנּוּ עָקֵב" (בראשית ג,יד-טו).

אחד מהמסרים שחלום על נחש מעביר בחלום הוא על הריון. מי שרואה נחש בחלום ייתכן שזה סימן להריון אישה שרואה נחש בחלום יכול לפעמים מסמל גם על הריון צפוי.
למאמר המלא על פרשנויות נוספות על  "הרואה נחש בחלום"  

בחלום המובא להלן החולמת רואה אישה אחרת עם תינוק יושבת בבריכה כשנחש בחלום מנסה להתנפל עליה ועל התינוק .לפעמים יש חלומות שאנו רואים אנשים אחרים שלא מוכרים לנו אך תפקידם לשחק משחק ולייצג את מי שאנחנו בחיים. כך החולם יכול להבין את המסר שמנסים להעביר לו בחלום.
החלום הינו חלום אזהרה לחולם או למישהי שקרובה אליו.

"בחלום אני רואה בפינת החדר אישה דתיה עם שביס על הראש ותינוק. אני מזהירה אותה אבל הנחש מהיר מתנפל עליהן אני רוצה לעזור אך פוחדת קופאת במקום והאישה קופצת למים עם התינוק הנחש פותח פה ומתנפל על התינוק. עוד נחש מסתכל עלי מבעד לחלון פותח פה ורואים את הארס שלו נוטף. נכנס לכווני אני בורחת דרך הדלת."

פירוש החלום על האישה והתינוק בבריכה הבריכה בחלום מסמלת את הרחם והנחש המאיים והמסוכן מזהיר מפני הריון /כישלונו של פרויקט חשוב שנמצא בתהליך.
החלום בא למסור לחולמת מספר מסרים:

  • שלא מומלץ רפואית ורגשית לחולמת / או למישהי שקרובה לחולמת להרות בתקופה הקרובה.
  • שיש סכנה לכישלונו של פרויקט שהחולמת/או מישהי שקרובה אליה החלה.
  • הנחש המאיים מסמל דמות מתחרה בהצלחת הפרויקט.

לסיכום חלום על נחש

במרבית החלומות הנחש מגיע לבשר בשורות טובות לחולם גם בחלומות שבהם הוא מכיש את החולם(סימן להריון או צמיחה ושינוי חיובי בפרנסה ובחיים).יש צד אחר בחלומות על נחש שבהם החלום הוא מסר אזהרה לחולם כבחלום הנוכחי.

 

כנסו לפרשנויות נוספים על סימבול הנחש בחלומות בבלוג פרפרים

פורום חלומות בבלוג פרפרים

פורום חלומות באתר פרפרים                                                                     

פורום חמש האלמנטים  

פורום חלומות בדף בפסיבוק קסם החלום 

דפנה ביסמוט מטפלת מורה רוחנית מתמחה ב-טיפול בשחזור גלגולים
מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני
צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין
טופס הרשמה למגזין עושים טוב לנשמה
לימוד שחזור גלגולים

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

מטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. נוסף לכך, דפנה היא מדריכה רוחנית ומורה רוחנית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי שפיתחה ושכללה שיטות רוחניות רבות ומעניקה למטופליה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי צמוד.
ייסדה את המכללה ללימוד רוחניות צומת רוחניות שמהווה גולת הכותרת של עיסוקה הרוחני בפרפרים המרחב הרוחני

השאר תגובה

אשמח לעזור
כניסה לפורום החלומות בניהולה של דפנה ביסמוט https://blog.parpareem.com/forumss/

יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר