חלומות סדנת חלומות

חלומות על חתונה

חתונה

המאמר חתונה בחלומות יעסוק במשמעות חלומות על חתונה לפי הקבלה ולפי תקשור .חלומות עם מסרים על זוגיות ואהבה, חלומות שמספרים על התאמה זוגית הבסיס החשוב ביותר שמוביל ליום מרגש של כל זוג שהוא יום החתונה.

חלומות על חתונה

בכל התקופות החלומות היו חשובים ובעלי משמעות ואנשים עסקו בפירוש חלומות כי החלום מהווה מימד אחר סוד שצריך לפענחו. במהלך השנים נבנו תיאוריות שונות לסיבות שמובילות לחלימה פירוש סימבולים בחלום ומשמעות החלום לפי ימים ועוד.
בתקופה הקדומה ראו בחלום אמצעי לקשר עם האלוהות / מלאכים והעל טבעי ורק נביאים/ כוהנים / זקני העם / חכמי העם היו אלו שפתרו את החלומות לעם.
המאמר יעסוק במשמעות חלומות על חתונה כולל חלום על חתונה לפי הקבלה והאלמנטים שמתלווים לחלומות אלו, חלומות עם מסרים על זוגיות ואהבה, חלומות שמספרים על התאמה זוגית הבסיס החשוב ביותר שמוביל ליום מרגש של כל זוג שהוא יום החתונה.
המאמר על חלומות על חתונה מבוסס על הניסיון שלי כמנהלת מספר פורומים של חלומות פירוש החלומות שחלקם מתקבל בתקשור. בקריאת החלום אני מתחברת לנשמת החולם, חווה ורואה את הסמלים בחלום.
שאני מפרשת חלומות על חתונה אני מוצאת רמזים רבים לזוגיות צפויה, הריון צפוי , זוגיות שנייה ,תהליכים חדשים במערכת הזוגית או בעיות בזוגיות ומנסה לתת לחולם כוון ודרך נכונה להמשך.

משמעות החתונה ביהדות ובקבלה והקשר לחלומות על חתונה

הפעם הראשונה שהוזכרה בתורה חתונה היה בין יעקב ללאה " וַיֹּאמֶר יַעֲקֹב אֶל-לָבָן הָבָה אֶת-אִשְׁתִּי, כִּי מָלְאוּ יָמָי; וְאָבוֹאָה, אֵלֶיהָ. וַיֶּאֱסֹף לָבָן אֶת-כָּל-אַנְשֵׁי הַמָּקוֹם, וַיַּעַשׂ מִשְׁתֶּה(בראשית כט' פסוק כא-כב).
בטקס החופה החתן מקדש את הכלה באמצעות טבעת ובסיום הטקס הזוג נקרא בעל ואישה.
לפי הקבלה החיבור בין בני זוג נוצר משמים מבחירת שתי הנשמות בשילוב אנרגית אהבה.
ייעוד הזוגית היא להגשים את השיעורים האישיים והקרמתים שהנשמות בחרו להשיג יחד ולבד.
החתונה היא ביטוי לכניסת בני הזוג בברית הנשואים באמצעות טקס מרגש שיש לו כיום מספר סגנונות מסגנון הלכתי ודתי ועד לסגנון הוליסטי ואזרחי.

פירוש חלום על חתונה

פירוש חלום על חתונה מסמל לחולם על כניסה למחויבות בחיים.
אם החולמ/ת רווק/ה החלום על חתונה רומז על כניסה למערכת זוגית חדשה.
אם החולמ/ת נשוי/נשואה החלום על החתונה מרמז על הריון ,שינוי בחיים ושלב חדש בזוגיות.
אם החולמת מתחתנת עם האקס החלום על חתונה עם האקס מרמז על קושי להתנתק מהזוגיות שהייתה או על חזרה לקשר מחודש.
פירוש חלום על חתונה לפי הקבלה הוא חלום המעיד על התקדמות חיובית בזוגיות לקראת מיסוד
חלום על חתונה לפי הקבלה "חלמתי שאני נכנסת לאולם עם בן זוגי ואני מבחינה שאנחנו לבושים כחתן וכלה"
פירוש חלום על חתונה חלום על הצעת נישואין לפי הקבלה החלום מבשר לחולמת על מיסוד הזוגיות שלה.

חלום על חתונה של מישהו אחר לפי הקבלה

אם חולמים על חתונה של מישהו אחר שמתחתן זוהי בשורה לחתונה או לזוגיות בקרוב לאדם שחלמו עליו.
חלום על חתונה של חברה "חברה חלמה עלי שאני בחתונה שלי( אני רווקה ללא זוגיות) היא חלמה שאני מגיעה לחתונה עם שמלת כלה יפיפיי "
פירוש חלום על חתונה של חברה
 החלום על חתונת חברתה של החולמת מסמל על כניסתה של החברה לזוגיות רצינית שתוביל לחתונה.

חלום על הזמנה לחתונה לפי הקבלה

חלום על הזמנה לחתונה מרמז לחולם שהוא עתיד להיכנס לזוגיות חדשה.
אם החולם מכיר את בעלי השמחה והם אינם נשואים החלום על הזמנה לחתונה מסמל על מיסוד הקשר בניהם.
אם החולם מכיר את בעלי השמחה והם נשואים החלום על הזמנה לחתונה רומז על שינויים לחיוב בזוגיות שלהם.
פירוש חלום על הזמנה לחתונה לפי הקבלה "חלמתי שבן זוגי הראה לי את ההזמנה לחתונה שלנו והתעוררתי בהתרגשות גדולה מהחלום במציאות לא דיברנו על חתונה"
פירוש חלום על הזמנה לחתונה לפי הקבלה
החלום מבשר לחולמת על בשלותו של בן זוגה לחתונה ועל כך שהיא קרובה.

חלום על חתונה חוזרת

חלום על חתונה חוזרת מסמל על הרחבת המשפחה וכניסה להריון ועל שינויים בזוגיות לטובה
חלום על חתונה חוזרת
"חלמתי שאני מתחתנת עם הרבה מוזמנים מהעבודה ומשפחה של בעלי. בחתונה בחלום ראיתי בצד השני את אמא שלי לבושה לא חגיגי עם משפחתה והיא נסערת שלא ראתה אותי"
פירוש חלום על חתונה חוזרת החלום מבשר על שינוי חיובי בזוגיות של החולמת ועל כך שאימה לא מרוצה מכך.

חלום על השתתפות בחתונה של אדם אחר

חלום על השתתפות בחתונה של אדם אחר מסמל על הקושי של החולם במציאת זוגיות או במערכת זוגית קיימת שלו, על שאיפותיו וציפיותיו של החולם מעצמו בזוגיות או מבן/בת זוגו.
חלום על השתתפות בחתונה של  בן הזוג "חלמתי שבן זוגי בחליפת חתן מתחתן נכנס לחופה עם הכלה. נכנסתי להיסטריה ולא הבנתי מה קורה גם המשפחה שלי בחתונה בחלום שמחים בשבילו. שאלתי את אחותי מה היא עושה פה ? היא עונה לי זה מה שהוא רצה שותקת ונעלמת ואני מתחילה לחפש את בן הזוג שלי"
פירוש חלום על השתתפות בחתונה של בן הזוג
השתתפות החולמת בחתונת בן זוגה בחלום מעיד על קשיים בזוגיות ועל פוטנציאל לפרידה בניהם.

חלום על חתונה שהשתבשה או חלום על ביטול החתונה

אם בחלום על חתונה שמתבטלת החולם הוא בעל השמחה החלום על חתונה שמשתבשת מסמל על לחץ שהוא שרוי בו לקראת החתונה ומרמז על קשיים שהחולם ובן/בת הזוג עתידים לעבור.
אם בחלום על חתונה שמתבטלת החולם הוא לא בעל השמחה החלום מראה על בעיות וקשיים בזוגיות של החולם ועל חוסר האונים של החולם במציאת פתרונות.
חלום על ביטול  חתונה
"חלמתי שביום החתונה שלי לבשתי שמלת כלה מדהימה אבל אז גיליתי שאין לי מאפרת ועיצוב שיער וגיסתי איפרה אותי ושמה לי צבע ירוק זית בעיניים שמאד אהבתי. לא רציתי להתחתן בחלום ולא ידעתי איך לבטל את החתונה בחלום כי כל האנשים כבר הגיעו. לבסוף לאחר התלבטויות מרובות ביטלתי את החתונה בחלום והרגשתי שלמה וממש טוב עם זה "
חלום על ביטול חתונה החלום על ביטול החתונה מסמל על זוגיות לא מתאימה לעומתה בן הזוג כן מעוניין להתחתן איתה ועליה לקבל החלטות לגבי המשך הזוגיות.


חלום על חתונה בלי חתן או חלום על חתונה בלי כלה

חלום על חתונה בלי חתן או חלומות על חתונה בלי כלה מסמלים שלחולם אין זוגיות,  אינו בשל לזוגיות  ו/או מבשר על זוגיות עתידית לחולם.
אם החולם בזוגיות החלום על חתונה ללא בת זוג מסמל על חוסר שיתוף פעולה בין החולם לבן/בת זוגו,ועל ציפיותיו של החולם מבן /בת הזוג.
חלום על חתונה בלי חתן וגם חלום על חתונה שמשתבשת
"חלמתי שאני מתחתנת אבל לא יודעת מי החתן, כלום לא מאורגן ,אין לי שמלה עדיין ואני נאלצת לבחור שמלה מתוך כמה שמביאים לי. הכל לא מסתדר לי והמאפרת מאחרת להגיע"
פירוש חלום על חתונה בלי חתן או בלי כלה החלום על הבאלגן בחתונה וגם בלי חתן מסמל שהחולמת לא בשלה לחתונה אך מאוד רוצה להתחתן. אם החולמת לא בזוגיות החלום מבשר על זוגיות בעתיד הקרוב.

חלום על חתונה עם האקס או האקסית לפי הקבלה

חלום על חתונה עם האקס / אקסית מסמל על צפיות לחזרה לקשר עם האקס / אקסית ואולי פוטנציאל לחזרה לקשר עם האקס .פירוש חלום על חתונה עם האקס לפי הקבלה מסמל שהחולם מתעסק בזיכרונות העבר ולא בהווה או בעתיד.
פירוש חלום על חתונה עם האקס לפי הקבלה וביטול החתונה "בחלום התחתנתי עם האקס שלי שלא ראיתי בערך 8 שנים!! החתונה הייתה ספונטנית וחזרנו מאיזה מקום והוא הפתיע בחתונה והכל היה יופי רק ההורים שלו התנגדו! ובגלל שהיו נורא נורא עצובים החלטתי שאני מבטלת את החתונה על המקום ושוברת לו את הלב"
פירוש חלום על חתונה עם האקס לפי הקבלה וביטול החתונה  החלום על חתונה עם האקס מסמל שהיו לחולמת מחשבות על חזרה אך זה לא קרה מכל מיני התנגדויות שהיו במשפחתו של האקס.

חלום על חתונה כאשר החולם/חולמת רווק/ה

חלום על חתונה כאשר החולם/חולמת רווק/ה בא לאותת שהגיע הזמן לקחת אחריות בזוגיות הקיימת. או שהחולם קיבל החלטה למסד את הזוגיות שהוא נמצא בה. אם החולם לא בזוגיות החלום על חתונה מבשר על זוגיות חדשה בפתח.
חלום חתונה חולמת רווקה אבל בזוגיות "חלמתי שאני מתחתנת עם בחור שאני לא מכירה. בחלום אני מנסה לראות את הפנים של הבחור אך לא מצליחה. אני פונה לבן זוגי במציאות ושואלת אותו למה הוא מסכים שאתחתן עם בחור אחר"
פירוש חלום על חתונה חולמת רווקה
החולמת נמצאת בזוגיות אך מתחתנת בחלום עם בחור אחר שהיא לא מכירה. החלום בא לחזק את החולמת על חוסר מסוגלות של בן הזוג האמיתי לקחת אחריות על הזוגיות שלהם ועל היתכנות של פרידה בניהם.

חלום על נפטר שמתחתן / נפטרת שמתחתנת בחלום

נפטר שמתחתן בחלום מסמל שנשמתו הגיעה ליעדה בעולם הנשמות.
חלום על נפטרת שמתחתנת
"חלמתי על גיסתי שנפטרה מתחתנת בשמלת כלה לבנה ממלמלת פסוקי תפילה שאני לא זוכרת איזה בדיוק"
פירוש חלום על נפטרת שמתחתנת
החלום מסמל על הגעת נשמת הנפטרת לשלב מאוד משמעותי וחיובי במסעה בעולם הנשמות וחזרתה למקור נשמתה שהוא השלב הסופי במסעה

סימבולים בחלום על חתונה שהם מהווים מרכיב בחתונה

סימבולים בחלום כגון שמלת כלה בחלום וטבעת בחלום ועוד.

חלום על שמלת כלה לפי הקבלה

בגד בחלום הוא כיסוי לנשמה וסימן לתהליך חדש שהחולם עובר בחייו הנוכחיים. שמלת כלה בחלום היא סימן ליכולת החולמת להכיל את השינוי הזוגי בחייה – מיסוד, משפחתיות וקבלת הבחירה ומימושה. הופעת שמלת כלה בחלום מסמלת שהחולמת עברה כברת דרך ארוכה עד שבחרה להתמסד עם בן הזוג ואת קיומה או אי קיומה של מיסוד הזוגיות. חלום על שמלת כלה לפי הקבלה מראה שהחולם בתקופה חיובית ושמחה.
חלום על שמלת כלה גדולה לפי הקבלה "חלמתי שאני מתחתנת ובחלום שמלת הכלה שלי הייתה גדולה וארוכה עם עיגולים גדולים בצבע כחול בצד אחד ומכיוון שהיא הייתה גדולה וארוכה לא התחתנתי בחלום"
פירוש חלום על שמלת כלה לפי הקבלה החלום על שמלת הכלה הגדולה מסמל שהקשר הזוגי של החולמת "גדול עליה" ולכן בחרה להתנתק מהקשר.

חלום על טבעת נישואין לפי הקבלה

טבעת נישואין מזוהה עם זוג נשוי. טבעת נישואים בחלום מסמלת אחדות, המשכיות ומחזוריות בקשר הזוגי. טבעת נישואין בחלום מסמלת קבלת עוצמה, ביטחון ואחריות משותפת ומחזורית.
אובדן טבעת הנישואין בחלום או שבירת טבעת הנישואין בחלום מסמלת על פירוק המערכת הזוגית, על פרידה ,גירושים.חלום על טבעות טבעת זוגית
אם טבעת הנישואין בחלום קטנה או גדולה המסר הוא על חוסר התאמה בזוגיות .
טבעת נישואין בחלום שהחולם רווק מרמז על זוגיות חדשה שתוביל למיסוד או על כך שהוא היה בעבר בקשר זוגי שעד היום הוא חש מחויב לו.
פירוש חלום על טבעת נישואין לפי הקבלה מסמל את אהבה והזוגיות האמיתית של החולם בחיים
חלום על טבעת נישואין לפי הקבלה "חלמתי על טבעת נישואין עבה שאני עונדת בצבע זהב שבמציאות אני לא נשואה"
פירוש חלום על טבעת נישואין לפי הקבלה טבעת הנישואין בחלום מרמזת לחולמת על זוגיות קרבה שתוביל לחתונה ומיסוד הקשר.

חלום על הצעת נישואין לפי הקבלה

הצעת נישואין כמו במציאות כך בחלום היא חלום חיובי לחולם המתאר אירוע משמח שמוביל לחתונה.
חלום על הצעת נישואין
"חלמתי שבן זוגי אמור להציע לי נישואין והורי מכינים את הבית לכבוד האירוע. אני עוזרת להוריי להכין מטעמים לערב של הנישואין וכולי נרגשת"
פירוש חלום על הצעת נישואין לפי הקבלה החלום מבשר על התקדמות בזוגיות של החולמת ושהם עתידים להתחתן.

חלמת חלום על חתונה?
חלמת על חתונה?
חלמת על סימבול שהוא חלק מחתונה – חלום על טבעת, שמלת כלה, זר פרים ועוד?

אם לא מצאת את החלום שלך במאמר ניתן לרשום את החלום באחד מהפורמים המובילים בניהולי

פורום החלומות באתר https://blog.parpareem.com/forumss/

או ביצירת קשר

  כן יש לי שאלה חזרו אלי בבקשה

  אשמח לקבל חדשות ועדכונים

  דפנה ביסמוט
  מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני
  צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין

   

  אודות הכותב

  דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

  מטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. נוסף לכך, דפנה היא מדריכה רוחנית ומורה רוחנית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי שפיתחה ושכללה שיטות רוחניות רבות ומעניקה למטופליה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי צמוד.
  ייסדה את המכללה ללימוד רוחניות צומת רוחניות שמהווה גולת הכותרת של עיסוקה הרוחני בפרפרים המרחב הרוחני

  השאר תגובה

  אשמח לעזור

  יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר