ליצירת קשר

הרצאות וסדנאות רוחניות תקשור

מהו תקשור ייעוץ תקשור מהות התקשור

מהו ייעוץ תקשור הכוונה בתקשור
  •  
  •  
  •  
  •  

מהו תקשור ייעוץ התקשור

רבים חיים בעולמנו במימד עיקרי אחד שהוא מהווה את המימד גשמי. אולם, כמדריכה רוחנית אני חשה ועובדת במימדים נוספים ועולמות שונים של נשמות שאליהם אני מגיעה בתהליך ה תקשור. הדבר מתבטא ביכולת לזהות נשמות שבחרו בי על מנת להעביר מסרים /מידעים לאדם שבא להתייעץ בתקשור עמי. ייתכן שהנשמות שמהוות ישויות/הדרכות /נפטרים היו חלק מחייו של השואל. במעמד התקשור יחד עם השם המלא אני מתחברת  למסרים ולשורש נשמתו של האדם ששואל לעצתי וזקוק לעזרתי. קבלת התקשור עבורי הוא חיבור ליעוד הנשמתי שלי.

אז מהו תקשור

אחד מסיפורי המקרה בייעוץ בתקשור שחרוט אצלי לי היטב בתודעה קשור לחברה שהגיעה אלי על מנת להתייעץ בקשר לביתה שזה עתה נישאה .הבעיה שהטרידה אותה שביתה התבשרה ע”י רופא המשפחה שהיא חולה בסרטן הרחם והפתרון הוא  לעבור כריתת  רחם.
בתקשור זיהיתי שהבעיה היא באחת הבלוטות בגוף שיוצרת חוסר איזון הורמונלי ולא במחלת הסרטן ושאין כלל בעיה ברחם.
בעקבות המסר שהתקבל בתקשור הבת דרשה לעבור בדיקת mri ,ואכן הבעיה היתה הפרעה הורמונלית בבלוטת יותרת המוח ולא כפי שתיאר זאת הרופא .

מקרה אחר היה של נפטר שהגיע בתקשור והעביר מסרים ללקוחה שהיתה האחינית שלו .בסיום הפגישה האישה סיפרה שרק עכשיו היא מרגישה רגועה לגבי נשמתו של בעלה, והבינה שטוב לנשמתו במקומה החדש

מקרה נוסף היה של בחורה צעירה שהתלבטה לגבי לימודיה הגבוהים.
בתקשור התקבל שהכי מדויק עבורה הוא ללמוד הוראה,ולאחר מספר שנים היא הגיעה אלי שוב והדגישה שאכן הבחירה בהוראה ממלאה אותה והודתה לי על כך .

המסרים בתקשור נועדים להכוונה ולמיקוד
לחצו למעבר לפורום תקשור באתר פרפרים המרחב הרוחני
לחצו למעבר לאתר פרפרים המרחב הרוחני של דפנה ביסמוט

דפנה ביסמוט

 מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני

צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

four × 1 =