מדיטציות תקשור

שיר מדוד המלך מסר בתקשור

שיר דוד המלך

שיר מדוד המלך מסר בתקשור

משירת דוד הללה נפשי מראי אור מילות קודש בליבי נשמתי עיניים למקור הלל לחברה מילים להאיר בכם את אורי למנצח מזמור אלוקי אחד הוא מליבי אליכם.

הסבר ופירוש משירת דוד הללה נפשי מראי אור מילות קודש בליבי שירת דוד המלך לבורא עולם קודדה בספר תהילים. עוצמתה של קריאת התהילים טמונה בכך שהיא מחברת את נשמת האדם לאלוקיו באמצעות האנרגיה המקודדת בשירה עצמה שמשרה על האדם את אנרגית השימחה וידעה שהוא שמור מכל רע. נשמתי עיניים למקור הלל לחברה מילים להאיר בכם את אורי נשמתנו מתחברת למילים הכתובות בפירקי התהילים .כפי שנאמר המילים מכילות אנרגיה שמחברת לאנרגיה האלוקית ויש בה להאיר את הנשמה באור האלוקים. למנצח מזמור אלוקי אחד הוא מליבי אליכם. מי שניצח את השירה היה דוד המלך שחיבר בין נפש האדם לחלקי נשמתו הפיזית והגבוהה שמצויה בעולמות עליונים .החיבור בין הנפש לחלקי הנשמה מחברים את החיבור המקודש לאלוקים .החיבור מייצר מעבר לתחושת אהבה ושימחה גם את תחושת הקיום בעולם הזה וההגנה שנשמתנו דורשת לגוף שמשרת אותה .  

דפנה ביסמוט  מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

מטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. נוסף לכך, דפנה היא מדריכה רוחנית ומורה רוחנית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי שפיתחה ושכללה שיטות רוחניות רבות ומעניקה למטופליה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי צמוד.
ייסדה את המכללה ללימוד רוחניות צומת רוחניות שמהווה גולת הכותרת של עיסוקה הרוחני בפרפרים המרחב הרוחני

השאר תגובה

אשמח לעזור

יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר