חלום נוסף על משיח וים

מציג 6 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #32155 הגב
   טולטול

    היי דפנה , בפעם הקודמת לפני כשלושה וחצי חודשים בערב שבת, בני בן ה12 וחצי חלם חלום , להלן החלום : חלמתי על מישהו שאני לא יודע איך הוא נראה, לא ראיתי אותו, רק שמעתי מישהו מדבר והוא אמר לי שהמשיח יבוא באוקטובר וששבעת הימים( ים) יתחברו.
    הילד סיפר חי את החלום היום בבוקר והתרגש שחיפש כמה ימים יש ואכן יש שבעה …
    היום בשבת לפנות בוקר כאילו חלם חלום המשך, החלום התחיל בזה ששבעת הים התחברו כאילו וכל הים הענק היה מתחתנו והאדמה ריחפה מעליו ושאלתי את אבא איך אנחנו עומדים על האדמה והוא אמר תאמין בה' אחרי זה ירדתי לים הענק ונכנסתי אליו והוא לא היה מלוח והוא היה זוהר וראו הכל וגם היה על הים עיגול ופס שחוצה אותו עיגול זוהר התחלתי לשחות לתוך הים ראו הכל בתוכו ונגמר החלום.
    נשמח לתובנות .
    שבוע טוב ומבורך

   • #32159 הגב

    בסד וואי חלום מיוחד ומדהים.לפי החלום בנך צינור רוחני גבוה מאוד.החלום מתאר את התקופה הנוכחית של ביאת המשיח .אוקטובר הוא סימן לזמן ההתרחשות הלא פשוטה שהעולם יעבור ,שבעת הימים שמתחברים מתקשר לשתי אפשרויות :למסר שקיבלתי מעל 20 שנה על רעידת אדמה חזקה שמשפיעה על מבנה כד"א וגורמת לאדמה להתפצל וליצירת ימות וים שלא הכרנו .2. על התאחדות של 7 אומות נגדנו.החיבור של 7 הימים הוא חיבור בראשית והמסר שבהגעתו הכל מתחיל מבראשית .כמו שאת מבינה שזו התקופה והדברים לא מתרחשים בבת אחת אלא בהדרגה ובמשך שנים .שיהיה רק טוב ב"ה דפנה

   • #32163 הגב
    טולטול

     תודה דפנה ,נתפלל שבעזרת ה' יהיו בשורות טובות , את מדברת על אוקטובר ובעזרת ה' באוקטובר בר מצווה של הבן שלי, הילד החולם , והפרשה שלו מסתבר היא פרשת נח …. מדהים…
     שבוע טוב ובשורת טובות בעזרת ה'.

    • #32164 הגב

     בסד אם כך מדובר גם בצמיחה אישית שלו מהבר מצווה בשורות טובות תמיד דפנה

    • #32165 הגב
     טולטול

      אמן,תודה דפנה

     • #32166 הגב

      בסד בהצלחה דפנה

     • #32329 הגב
      טולטול

       דפנה יקרה ,לאור המצב , נזכרתי בחלומות שבני חלם והנה ביום השביעי שבת בתחילת פרשת בראשית , ה' יעזור, אז הפרשנות השניה ? , ובעוד שבוע בעזרת ה' לבני עלייה לתורה , פרשת נח . שאלוקים ישלח לנו סיוע והצלחה.

     מציג 6 תגובות משורשרות
     מענה ל־חלום נוסף על משיח וים
     פרטים:
     5 + 4 =

     אשמח לעזור

     יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר