ליצירת קשר

חלום על אכילת דגים פורום החלומות

ראשי פורומים פורום חלומות – פורום פירוש חלומות חלום על אכילת דגים פורום החלומות

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #16762 הגב
  חלום על אכילת דגים
  אורח

  חלמתי הלילה שאני אוכלת הרבה דגים מבושלים. החלום עצמו היה די ארוך ולאורך כל החלום אכלתי דגים. לא ראיתי באמת צורה של דג, אלא הדגים המבושלים היו פילה דג, אבל בחלום ידעתי שאני אוכלת דגים. הם היו לבנים, מבושלים וטעימים לי מאד. רציתי לאכול עוד ועוד מהם. האם יש לזה משמעות?תודה</div>

  #16768 הגב
  בסד אכילת דגים בחלום מרמזת על ההנאה מהעשייה שלך ,הנאה שמובילה ליצירתיות בחיים ועושה רק טוב לפרנסה ובכלל בחיים דפנה
  #17589 הגב
  דנה
  אורח

  חלום טוב חלום שלום..היי דפנה חלמתי חלום קצת הזוי..

  חלמתי שאני ובעלי נפרדנו,והתחלתי קשר עם מישהו ( במציאות מכירה אותו ולא הייתי יוצאת איתו), היו נשיקות וחיבוקים, והיינו במקום כזה לא יודעת איפה שיש בו מיטות, שולחנות, נראה לי מזרן או מיטה נמוכה כי אני זוכרת שישבתי על מיטה נמוכה, ומקרר, והיו גם אנשים, ופתחתי את המקרר והיו שם דגים מבושלים , חלק דניס עם קוצים, וחלק מושט ללא קוצים, והצעתי למישהי שבמציאות אני מכירה אותה מהעבודה, ונראה לי שהיא סירבה לאכול. אני לא בטוחה האם אני אכלתי את הדגים או לא.

  ואז ראיתי 9 ילדים מגיעים, הם היו האחיינים של הבחור שהתחלתי קשר איתו, הם קצת היו לא בסדר בראשם, הם שמחו, השתוללו, קפצו, ואחת מהם פתחה את המקרר ונגעה נראה לי באבטיח עם הידיים ואמרתי לה “לא”!, ואז עצרתי את עצמי כי לא היה לי נעים . הושבתי אותם מסביב לשולחן ונראה לי שנתתי להם לאכול.

  אין לי מושג מה, ואם כן, אלא רק שהושבתי אותם סביב שולחן.

  נזכרתי בבעלי ואמרתי לעצמי שאנחנו עוד נחזור כי הוא הכי מתאים לי ואני אוהבת אותו. לבחור שאיתו התחלתי קשר לא הייתה לי משיכה בכלל, ואני זוכרת שבמהלך החלום, הןא דיבר והרים כוסית וקצת רעד, היו לו רעידות בידיים.

  הוא היה עושה הכל בשבילי והיו מאוהב בי בחלום אבל אני לא בו .

   

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־חלום על אכילת דגים פורום החלומות
פרטים: