פירוש חלום על תיק לפי הקבלה

מציג 15 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #17499 הגב

   פירוש חלום על תיק מסמל על דאגותיו של החולם ,על האחריות שהוא סוחב על גבו
   פירוש חלום על תיק גב-מסמל על אחריות של החולם על אנשים ,על התמדתו של החולם
   פירוש חלום על תיק מלא -מסמל על מגוון פעילותו של החולם שנזקפת לזכותו
   פירוש חלום על תיק לפי הקבלה-מסמל על אחריות גדולה שהחולם בוחר לקחת על עצמו
   פירוש חלום על אובדן תיק לפי הקבלה-מסמל על התנתקותו של החולם מאחריות
   פירוש חלום על גניבת תיק לפי הקבלה-מסמל על על שהחולם הוא מודל לחיקוי

   אשמח שתרשמו כאן חלומות על תיק וכך נוכל למקד עבור קוראי הפורום חלומות לפי נושאים.
   כל חלום שאני מפרשת מגיע בתקשור כך שישנה אפשרות שתקבלו על סימבול אחד מגוון פירושים
    

   באהבה דפנה ביסמוט מנהלת פורום החלומות פרפרים המרחב הרוחני

    

    

  • #21303 הגב
   רויטל

   התעוררתי בערך ברבע לארבע בלילה מחלום כזה: הכנתי בבית את התיק האישי שלי כולל מטבע לנסיעה באוטובוס העירה(לירושלים). כשירדתי בתחנה, נכנסתי מיד לחנות שמוכרת אוכל(דומה למעדניה).
   נחרדתי לגלות שהתיק האישי שלי לא איתי, וחשבתי שלא יכול להיות שלא לקחתי אותו איתי ולקחתי רק המטבע כדי לשלם לנהג, אז כנראה נשאר באוטובוס. אחת העובדות בחנות שם נתנה לי מסכה נגד קורונה, ( כי שלי היתה בתיק). בקשתי מטבע לחזור הביתה ( כי לא היה איתי כמובן הארנק), והיא נתנה לי מטבע מיוחד שאהבתי, אך שאי אפשר לשלם איתו, אז בקשתי גם שוב מטבע ( בחלום של 10 שקלים), כדי שכן אוכל לשלם בו. כשחזרתי הביתה, לא מצאתי התיק והתכוננתי להתקשר לאגד, ואז בדיוק התעוררתי.
   כשגיליתי שזה היה בחלום, שמחתי וממש הוקל לי.

  • #26978 הגב
   דוד

   חלמתי שלקחתי 2 תיקים מתחנת אוטובוס והיה בהם חומר נפץ ואז הגעתי לאיזה מין אוהל ללכת לישון ואז בואו אנשים וזרקתי את התיקים והתחלתי להילחם כד שהיה להם נשק והם התחילו לירות עלי כדורים ברחתי מי רובם אבל אחד פגע בי בבטן והמשכתי לרוץ

  • #26979 הגב
   דוד

   חלמתי שלקחתי 2 תיקים מתחנת אוטובוס והיה בהם חומר נפץ ואז הגעתי לאיזה מין אוהל ללכת לישון ואז בואו אנשים וזרקתי את התיקים והתחלתי להילחם כד שהיה להם נשק והם התחילו לירות עלי כדורים ברחתי מי רובם אבל אחד פגע בי בבטן והמשכתי לרוץ

  • #27989 הגב
   ורד

   חלמתי שנגנב ממני התיק שלי האישי שלי
   לאחר בירור עם מכרים בשכונה הפנו אותי לגנב
   בחור צעיר וחצוף שהגיש לי את תיק ריק מתוכנו . וכששאלתי היכן מה שהיה בפנים הוא אמר שזה מה שיש, אמרתי לו שהכסף שנמצא שם זה הכסף היחיד שיש לי למחיה והוא ענה שזו בעיה שלי ושאין מה לעשות .
   נותרתי כעוסה, חסרת אונים ומאוכזבת ואז התעוררתי.
   רוצה לציין שבמציאות אני בתחילת דרכי כעצמאית והכסף שהיה בתיק זו ההכנסה החודשית אליה הצלחתי להגיע בחודשים הראשונים לפעילות העסק.
   אשמח להסבר.

  • #29132 הגב
   אור

   שלום רב,
   חלמתי שאני בטיול ים שני חברים טובים במקום אקזוטי כמו יער האמזונס.
   לפתע פוגשת חברה אחרת ושם נגנב לי התיק עם כל תכולתו ועם ארנק מלא כסף.
   אחרי מספר דקות בהן הייתי מוטרדת מאוד, מצאתי את התיק במלואו זרוק לרבות הכסף וכל התכולה. היה שימוש אחד- מישהי הזמינה בכרטיס האשראי שלי טיסה לה ולעוד תינוק וראיתי פירוט באשראי כשמצאתי את התיק (הכרטיס היה שם אבל שבור וכך ידעתי שנעשה בו שימוש והפירוט היה לכאורה מיידי ומונח לצידו). בחלום אני חושבת מיד שהצלתי מישהי שהיתה צריכה לברוח ושאני אחכה כמה דקות לפני שאבטל את כרטיס האשראי כדי שהיא תוכל להתרחק ולעלות על הטיסה.
   אולי החלום קשור לעבודה? לחיים אישיים? הרגשתי כמו מסר אבל לא יודעת איך להניח אותו נכונה.

  • #29503 הגב
   אביבה

   היי,
   יש חלום שחוזר על עצמו שוב ושוב על תיק שאובד לי במצבים שונים…
   כנראה שזה משמעותי ותת המודע מנסה להעביר לי מסר…
   מה יכול להיות המסר ?
   תודה אביבה

  • #29917 הגב
   נאוה

   אני חולמת כבר כמה וכמה פעמים שאני שוכחת את התיק האישי שלי ורצה מהר לחפש אותו במקום שהייתי. במקרה הזה ישבתי במסעדה עם חברה ושכחתי את התיק .רצתי מהר לחפש ואז התעוררתי.ושמחתי כל כך שזה היה חלום.
   המון פעמים אני חולמת על התיק שלי .שאני שוכחת.

  • #30164 הגב
   חלום על אריזה ושכיחה של התיק עם הארנק

   חלמתי שאני אורזת תיק. דמה שמיכה מוצאת במגירה את כל הנעלים בשידה מחאות בצים כל סוגי הנעלים היו דם התחלתי לארוז לתיק..התיק היה גדול..חלק מנעלי הבית היו מופרדים ללכ בני סוג. מוזר.. אחרי סה הלכתי. כשלא זוכרת לאן אני אמורה ללכת לא זוכרת כתובת מנסה בטלפון לחפד..ולכ מצלעחה..פתאום נסכרתי דדכחתי את התיג עם הטרנק.. חזרתי חזרה בתקוה למצוא התיק..אך הייתי מבולבלת ולא זוכרת.. לאן הולכת

  • #30623 הגב
   זיוה

   חלמתי שהיה לי תיק גב בצבע לבן, והיה בו סכום כסף גדול, חלק בדולרים, ובשעה שסיימתי לעבוד הלכתי לקחת את התיק, והסתבר שהתיק נגנב. ניסיתי לחפש אותו אך לא מצאתיו.
   הדבר גרם לי לצער רב, מאחר והיה בו סכום כסף שחסכתי לקיומי. ונעצבתי מאוד. אשמח לדעת את פשר החלום. תודה

  • #30657 הגב
   דניאל

   היי דפנה,
   חלמתי שחברה שלי חזרה מארה״ב היישר למקום עבודתנו.שמעתי אותה מדברת עם אחרים במסדרון משרדנו אך לא ממש הצלחתי לשמוע מה היא אמרה.
   יצאתי למסדרון וראיתי שהיא הולכת ומשאירה אחריה תיק יד חדש ויוקרתי של ארמאני עם הטיקט של החנות על התיק ממש מול המשרד שלי, בתחילה לא הבנתי למה היא השאירה את התיק ולמי הוא מיועד, חשבתי שאוליי היא קנתה לעצמה ואוליי היא שכחה, לא הבנתי גם למה קנתה תיק של מותג שכבר יש לה ושאני קניתי לה כמה חודשים קודם, ידיד שלי הסתכל על התיק ואמר לי שמדובר במתנה שקנתה לי.
   הסתכלתי על התיק וחיפשתי אותה אבל היא כבר לא הייתה, נכנסתי למשרדי ורוח מטורפת השתוללה במשרד והעיפה דברים, סגרתי את החלון והלכתי הבייתה.
   אציין כי במציאות היא נמצאת כעת בארה״ב אנחנו לא בקשר בגלל שיש לי רגשות אליה ולטענתה היא לא שם, לפני חצי שנה קניתי לה מתנה ליום הולדת תיק יקר של ארמני (כמו בחלום שלעיל) שאותו נתתי לה במשרדי והיא מאוד התרגשה ושמחה לקבל אותו.

  • #30669 הגב
   ציונה

   זה חלום שחוזר על עצמו כמה פעמים חלמתי שאנחנו עומדים לקנות בית יפה ואז יצאתי לסיבוב בשכונה ופתאום אני רואה שולחם עם כמה תיקים ונעלים היה תיק לבן שהרמתי אבל הוא היה ממש מלוכלך אז החזרתי ואז מצאתי תיק אחר שאהבתי ופתחתי אותו ובתיק היה אפשרות לעוד תיק לאורך ופתחתי את התיק שהיה לאורך ובו היה עוד תיק לרחוב יותר קטן וגם אותו פתחתי וגיליתי ארנק שנראה בדיוק כמו התיק ואחר כך היו שם נעלים ממש יפות אבל לא ידעתי איך להשים אותן כי הן היו בלתי רגילות ומסובכות אז השארתי אותם שם וכל הזמן הזה היתה שם מישהי שאני מכירה שחיכה לי ושפרשתי מהנעלים אין לי מושג איך האבזם של הנעל היה לי בשיער ואז הלכתי לאיבוד והתעוררתי

  • #30828 הגב
   בלה בן יוסף

   חלום שחזר כמה פעמים בעבר.
   תיק גדול מאד בחלון ראווה ואני רוצה אותו. החנות סגורה.
   צבע התיקים משתנה מחלום לחלום וגם מיקום החנות.

  • #31224 הגב
   חיים

   חלמתי שהבורסה לנירות ערך קורסת ואני מושקע בא

  • #31225 הגב
   חיים

   חלמתי שהבורסה לנירות ערך קורסת ואני מושקע בא

  • #31226 הגב
   חיים

   חלמתי שהבורסה לנירות ערך קורסת ואני מושקע בא

מציג 15 תגובות משורשרות
מענה ל־פירוש חלום על תיק לפי הקבלה
פרטים:
6 + = 15

אשמח לעזור

יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר