פירוש חלום על תרנגול

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #17248 הגב

   פירוש חלום על תרנגול- התרנגול בחלום מראה על הצד הזכרי של החולם,את הצורך באיזון בין הנקביות לזכריות לדוגמה אישה קרייריסטית שהקרירה מתנגשת עם אלמנט הזוגיות בחייה.
   פירוש חלום על תרנגול -התרנגול מראה את אופיו השתלטני של החולם , גאוותו, ויכולת השפעתו על אחרים בדיבורו.
   פירוש חלום על תרנגולת- לעומת התרנגול התרנגולת באה להראות את הדאגנות היתרה של החולם לאנשים בחייו, את יכולת ההקשבה לאחרים (פסיכולוגיה,עב' סוציאלית), יכולת ההוראה והדרכת אחרים.
   פירוש חלום על תרנגולת- מבשר על כניסה להריון
   פירוש חלום על תרנגול בהיבט הרוחני- התרנגול והתרנגולת מסמלים את הצד המורה והמדריך אחרים בלמידה הרוחנית, את המלחמה על האגו והצורך בשליטה,פריון ועשייה .
   פירוש חלום על תרנגול/ת לפי הקבלה – מעיד על הצלחתו של החולם בחיים

   אשמח שתרשמו כאן חלומות על תרנגול וכך נוכל למקד עבור קוראי הפורום חלומות לפי נושאים.
   כל חלום שאני מפרשת מגיע בתקשור כך שישנה אפשרות שתקבלו על סימבול אחד מגוון פירושים
    

   באהבה דפנה ביסמוט מנהלת פורום החלומות פרפרים המרחב הרוחני

  • #21855 הגב
   נאוה

    שלום דפנה. חלמתי שעברה באמצע הרחוב משאית גדולה עם ארגז פתוח מאחורה שמכרה מלא גלילי בדים. המוכרת הנהגת היתה צבעונית וחביבה. אבא שלי ניגש לאחד הגלילים ומשך את הבד וניער אותו. מתוכו נפל אפרוח שחור. היו מלא אנשים מסביב על שפת המדרכה וכולם אמרו איזה מזל שאבא שלי משל את הבר. הןא הציל את האפרוח שהיה יכול להחנק.. פתאום האפרוח ניגש לאבא שלי והגיש לו את הרגל ולחץ לו את היד.. פתאום ראיתי שהאפרוח הגדל.. הוא כבר תרנגול בוגר שחור וחביב. ניגש לאבא לחץ לו יד עם הרגל והכניס את ראשו לבית החזה של אבא לליטוף.. האנשים היו המומים וגם אבא ואני. כולם רצו לדעת אם התרנגול הזה שמתנהג כמו איזה חתול , כזה חביב לכולם. ובאמת התרנגול עבר מאחד לאחד והכניס ראש לליטוף. אשמח לפתרון

  מציג תגובה משורשרת 1
  מענה ל־פירוש חלום על תרנגול
  פרטים:
  + 45 = 51

  אשמח לעזור

  יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר