חלומות נפטרים בחלומות

אבא שנפטר מופיע בחלום

חלומות על נפטרים

חלומות על אבא שנפטר מחייבים להבין
את הקשר הרוחני בהיבט המעשי למציאות
על מנת להבין את הסיבה והמסר בחלום
מעשים ומצוות לעילוי נשמת האבא שנפטר יקלו על
התקדמותו בעולם הנשמות ויעזרו לבני משפחתו
להשלים עם המוות של האבא.

חלומות על אבא שנפטר

מדוע אבא נפטר מופיע בחלומות שלנו ?
האם יש סיבה מסוימת שאבינו שנפטר יופיע בחלום ?
מתי בדרך כלל מופיעים חלומות על אבא שנפטר ?
המאמר ינסה לענות על חלק מהלבטים שלכם לגבי חלומות על אבא שנפטר. נושא רגיש שקשה לנו לדבר עליו אבל בדרך כלל אבא שנפטר שמופיע בחלום שלנו גורם לנו לזכור את החלום ולגרום לנו להמון סימני שאלה סביב החלום על האבא.
חלום הוא ערוץ רוחני הקרוב ביותר ליקיריהם של נפטרים.
החלימה מהווה חלון אנרגטי שדרכו הנשמה מתקשרת עם החולם מעבירה ומקבלת מסרים מעולם הנשמות כחלק מהתפתחותה הרוחנית בעולמינו.
המוות היא נקודת סיום של מחזור חיים בגוף הפיזי אך גם מסיים מחזור חיים רוחני נוסף של הנשמה שבו היא מתנתקת וחוזרת לעולם הנשמות.
האב שנפטר הוא נשמה שמצליחה להיכנס דרך צינור החלומות עם מסרים והדרכות לחיינו.
בדרך כלל הסיבות להופעת אבות שנפטרים בחלומות היא לעזור לנו, לשתף אותנו במסעם בעולם הנשמטת או לחלופין לבקש עזרה. מסעה של הנשמה הנו מסע של תהליכים רוחניים שבו נשמת האב שנפטר נעזרת ביקיריה. נשמת האב שנפטר מתקשרת אמצעות חלומות ומשתפת אותם במסעה בעולם הנשמות. ברוב המקרים אנחנו נזכור את המפגש המרגש בחלום שהיה לנו עם אבינו שנפטר אולם נצטרך עזרה להבין את המסרים בחלום. לא תמיד נדע לפרש את הסמלים בחלומות על נפטרים בכלל ועל אבא שנפטר בפרט.
בהמשך תמצאו פרטי קשר לעזרה בחלום האישי שלכם אבל אשמח שתמשיכו לקרוא ולהפנים חלק מהמסרים על חלום אל אבא שנפטר.

אבא שמת מגיע או לא מגיע בחלומות

מות אדם במיוחד אדם קרוב כאבא היא נקודת מפנה כואבת בחיים שגורמת לתחושת יתמות ואובדן. אנשים שאיבדו את אביהם חולמים עליו או מבקשים לחלום עליו כדי להבין מה מצב נשמת האב לאחר המוות. חשוב שאנשים אלו ילמדו לשחרר את הכאב וינסו להשלים עם המוות בדרכים שונות על מנת לשחרר את נשמת האב למסעו בעולם הנשמות.
לאנשים שלא חולמים על אביהם שנפטר אני מסבירה להם שהקושי נעוץ כנראה בדיוק באותו דבר אבל עם תוצאה הפוכה.
כאב האובדן שלהם לא מאפשר להם להשתחרר מהאבלות על מנת לאפשר להם ללמוד לחיות עם השינוי שנכפה עליהם, להימנע מלבקש בכוח את האב שנפטר בחלומות ,ורק אז הנשמה תצליח להגיע. במקרים אלו נשמת האב שנפטר בוחרת להגיע בחולמות למעגל האנשים שקרוב לבני משפחתו וזאת מתוך הצורך של נשמת האב לשמור על קשר עם יקיריו.

חלום על אבא שמת שנותן מתנה

בחלומות על אבא שנפטר שנותן מתנה לחולם יש ברכה שבאה לשמח את החולם.

הופעת נפטר בחלום

הופעת נפטר בחלום

לדוגמא חלום על אבא שנפטר עם אווירה של שימחה ואחדות משפחתית. הבת מקבלת בחלום מאביה שנפטר מתנה תינוק (התינוק בעגלה ) והמסר שהיא עתידה בקרוב להיכנס להריון. שם התינוק בחלום הוא רמז לשמו בעתיד וניתן להבין שזוהי בקשתו של האב שנפטר .

“אמי חלמה שכל המשפחה יושבת ביחד שמחים וגם אבי שנפטר איתנו .אבא עומד לידי ומראה לי עגלת עם תינוק וקורא לו בשם יוחאי במציאות אני מנסה להיכנס להריון”

חלום על אבא נפטר בשנה הראשונה לפטירה

נשמת האב שנפטר מופיעה בחלומות של בני המשפחה וחברים במהלך השנה הראשונה למוות באופן תדיר יותר. לאחר מכן הנשמה של האב שנפטר מתקדמת ומפנימה ומתנתקת מהגשמי וכתוצאה מכך מתמעטים החלומות על האבא שנפטר. במהלך תקופת החלימה נשמת האב שנפטר מתארת את מצבה בעולם הנשמות ולעיתים מבקשת עזרה לדוגמא האב שנפטר יופיע בחלומות עירום, עייף, מוטרד, כועס, ללא שיניים, ללא שיערות, רטוב , סובל מקור, רעב ועוד דברים שצריכים להבין את המסרים בהקשר הנכון של החלום. אם החולם יבין שנשמת אביו שנפטר זקוקה לעזרה הוא יעשה כל מה שיידרש כדי לעזור ולכן במרבית המקרים האב שנפטר מגיע בחלום שהוא שמח ומואר.

חלום על אבא נפטר שמבקש עזרה

נשמת אב שנפטר מבקשת עזרה מהחולמת הבת שלו. האב נפטר לפני שנים רבות וההליכה לאיבוד בחלום מסמלת לחולמת ולאחיותיה לעשות מעשה רוחני שיקל על נשמת אביהן שנפטר, כתפילה /מצווה /תרומה לעילוי נשמתו.

“אחותי חלמה שאבינו שנפטר לפני כ 35 שנה הלך לאיבוד, יצאנו לחפש אותו ונאמר לנו שהוא נמצא בבית הארחה בצפון בקבלה. הגענו אליו אך הוא לא זכר מי אנחנו”

אב שמת מבקש שיניחו לו

אני נחשפת לחלומות רבים על אבא שנפטר גם בפורום החלומות או בפגישת תקשור שיש בהם קושי להשלים עם מוות של אדם יקר.
חלומות שנחלמים בתדירות גבוהה ע”י בני המשפחה ומתארים שהנפטר כועס עליהם או מסרב לעשות דברים וזה מתסכל אותם. ההסבר לחלומות אלו הנו הקושי לקבל את מות האב שנפטר ולכן אני מציעה לשחרר את נשמת הנפטר ופחות להתעסק במוות שלו, בהנצחתו ולנסות להתמודד עם הכאב והבכי כי זה מפריע לנשמה של האבא שנפטר להתקדם במסלול התפתחותה בעולם הנשמות.

חלום על אבא ז”ל שמבקש לאכול לבד

אב שנפטר מופיע בחלום של בנו ומבקש לאכול לבד. לפני מותו האב היה אושפז בבית חולים במצב סיעודי ולא תיקשר עם הסביבה ובחלום הוא מבקש שבנו יניח לנשמתו לעבור את המסע שנדרש ממנו.

נפטרים בחלום

נפטרים בחלום

“חלמתי שאני בבית חולים עם אבי ומנסה להאכיל אותו .אבי מבקש ממני שהוא רוצה לאכול לבד מסלק אותי”

לסיכום חלומות על אבא שנפטר

חלומות על אבא שנפטר מחייבים להבין את הקשר הרוחני בהיבט המעשי למציאות על מנת להבין את הסיבה והמסר בחלום. מעשים ומצוות לעילוי נשמת האבא שנפטר יקלו על התקדמותו בעולם הנשמות ויעזרו לבני משפחתו להשלים עם המוות של האבא.

המשיכו למאמרים נוספים על נפטרים

הילינג בעזרת נפטרים
תקשור עם נשמות נפטרים
סיבות להופעת נפטרים בחלומות ומה עלינו לעשות
תקשור עם נפטרים חלומות על נפטרים
מדוע אנחנו חולמים על נפטרים
חלומות על נפטרים שמופיעים בחלומות
ליווי של נפטרים בחלומות
מסרים בחלום מנפטרים אנשים שנפטרו

חלמתם חלום על אבא שנפטר ורוצים להבין את החלום מוזמנים ליצור קשר

  כן יש לי שאלה חזרו אלי בבקשה

  אשמח לקבל חדשות ועדכונים

  דפנה ביסמוט מומחית ב-טיפול שחזור גלגולים
  מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני
  צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין
  להשארת פרטים בוואצפ

  טופס הרשמה למגזין עושים טוב לנשמה

  לימוד שחזור גלגולים

  מכללה רוחנית צומת רוחניות

  אודות הכותב

  דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

  מטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. נוסף לכך, דפנה היא מדריכה רוחנית ומורה רוחנית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי שפיתחה ושכללה שיטות רוחניות רבות ומעניקה למטופליה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי צמוד.
  ייסדה את המכללה ללימוד רוחניות צומת רוחניות שמהווה גולת הכותרת של עיסוקה הרוחני בפרפרים המרחב הרוחני

  השאר תגובה

  אשמח לעזור
  כניסה לפורום החלומות בניהולה של דפנה ביסמוט

  יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר