ליצירת קשר

הרצאות וסדנאות רוחניות חשיבה חיובית טיפולים אנרגטים ותהליכי ריפוי תקשור

דמיון מודרך להרפייה

הטיפול בדמיון מודרך
  •  
  •  
  •  
  •  

טיפול בדמיון מודרך להרפייה

דמיון מודרך להרפייה הוא חלק מתוך משוואת הטיפול הרוחני שפיתחתי, ששאר חלקי המשוואה הם המסרים בתקשור בשילוב הילינג ומערכי הקריסטלים.
טיפול בדמיון מודרך הנו תהליך רוחני שבאמצעות הנחייה מודרכת בעירות מחולטת ניתן להפעיל אצל המטופל מנגנונים רגשיים, מנטליים ורוחניים אצל המטופל וזאת על מנת שהדמיון והרצון יצליח לנצח את הגוף הפיזי-הנפשי והרוחני.
טיפול בדמיון מודרך להרפייה יכול לעזור ולהקל במגוון רחב של בעיות גוף-נפש-רוח בעיות רפואיות, פחדים ולחצים ועוד.
תהליכי הריפוי הרוחני בדמיון מודרך שפיתחתי בהם כלים רוחניים עוצמתיים שבאמצעותם אני משקפת לתודעת המטופל את החוויות שאני חווה בתקשור וזה מוביל לשינוי אנרגטי ולכניסה של אנרגיה חדשה וחיובי בגוף המטופל

מהן הסיבות לטיפול בדמיון מודרך להרפייה

  • דאגות והלחץ בחיי היום יום יוצרים חסימה וכובד מנטלי ורגשי
  • כאבים פיזיים ככאבי גב, כאבי ראש, כאבי בטן
  • קשיים בישום שינויים לדוגמה – קושי בכניסה להריון ,קושי במציאת זוגיות,קושי ביצירת שינוי בקרירה ובעבודה

תיאור תהליך הטיפול בדמיון מודרך להרפייה

שלב ראשון כניסה למצב מדיטציה-בכל הטיפולים של דמיון מודרך להרפייה אני משלבת מוזיקה מרגיעה, הכנסת המטופל למצב מדיטיבי בשילוב  נשימות עמוקות וקצובות.בשלב זה אני בוחרת בתקשור את הקריסטלים שילוו את המטופל במהלך הטיפול. הקריסטלים מונחים על מרכזי הצ’קרות ומייצרים אנרגיה שמשתלבת עם התקשור ואנרגית ההילינג.

השלב השני הנחיית המטופל בתקשור-המטופל נמצא במצב של דמיון מודרך להרפייה ובשל להנחיה בדמיון מודרך. הדימויים שאני מעבירה בהנחייה מתוקשרים ומתקבלים מהתת המודע ומנשמתו הגבוהה ומההדרכות המלוות אותי. הדימויים מתורגמים לתודעתו של המטופל לאנרגיה חדשה ומשתלבים עם אנרגית ההילינג והקריסטלים ונקלטים בגוף-נפש-רוח ,משחררים חסימות ומניעים את המטופל לשינוי.

שלב שלישי סיום ושיקוף – בסיום הטיפול של דמיון מודרך להרפייה המטופל חוזר לכאן ולעכשיו .אני מסכמת את החוויות שהמטופל ואני חווינו ואת המסקנות מהטיפול של הדמיון מודרך להרפייה. המטופל מסיים את הטיפול רגוע ושלוו.

לסיכום

ההרפייה שהמטופל חש בסיום הטיפול בדמיון מודרך היא פיזית רגשית, מנטלית ורוחנית. לאחר טיפול מודרך להרפייה המטופל משחרר דאגות ומחשבות ופנוי רגשית רוחנית ומנטלית להתקדם בחייו

דפנה ביסמוט

מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני

צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

5 × two =