הרצאות וסדנאות רוחניות התאמה בזוגיות התאמה זוגית זוגיות זימון זוגיות

זוגיות קרמתית

זוגיות קרמתית

זוגיות קרמתית הינה מערכת יחסים בין שני אנשים שנשענת על זיכורנות מגלגול /ים קודם/ים כאשר המטרה היא לתקן את האנרגיה שנשארה מאותו קשר קדום.

זוגיות קרמתית התאמה זוגית

מאת: דפנה ביסמוט מתקשרת – מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית המתמחה בהילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, , קריסטלים וחלומות.

בדיקת התאמה זוגית

במהלך בדיקת ההתאמה הזוגית אני בוחנת בתקשור את ההתנהלות הזוגית (גבר ואישה, שני גברים, שתי נשים) . אני בוחנת לפי שם האדם שעל פי השיטות שפיתחתי מכיל את ה-DNA הפנימי של הנשמה שלו ועל סמך זה אני מקבלת תשובות בתקשור.
בנוסף אני מתקשרת האם היה חיבור ביניהם בגלגולים קודמים האם אכן קיימת זוגיות קרמתית . זוגיות קרמתית מתקיימת בין שתי נשמות שבחרו אחת בשנייה לפני כניסתם לעולם על מנת לתקן את הקרמה שהייתה ביניהם בגלגול קודם . התקשור מהווה עבורי כלי בלווי, ייעוץ הדרכה, ובאימון לתהליכים להתפתחות רוחנית מודעות, הגשמה עצמית והעצמה אישית שמועברים בשיטות ייחודית וחווייתית. בייעוץ הרוחני לזוגיות /זימון זוגיות, אני מכוונת  לתהליכים אישיים /קבוצתיים שיאפשרו את פיתוח יכולת האהבה ,הקבלה והנתינה, ריפוי הקשר הזוגי ,יצירת ביטחון בזוגיות ועוד.

לדוגמה באחד המקרים ייעצתי ועזרתי רוחנית לזוג עם קשיי פוריות. במסגרת התהליך הרוחני בחנתי בתקשור את הזוגיות שלהם מגלגולים קודמים וגיליתי שבאחד הגלגולים הקודמים הם היו זוג והיה להם קושי דומה של פריון. בקרמה הזוגית שתי הנשמות של בני הזוג זכרו את החוויה מגלגול הקודם ובעזרת התהליך הרוחני ב-שחזור גלגולים השתחררו החסימות בקרמה והיא הצליחה להרות. דוגמה נוספת לזוג שהגיע אליי לפני גירושין ובתהליך התקשור התקבל שהם זיווג משמים ועליהם לנסות להתגבר על הקשיים ולמנוע גירושין. במהלך עבודתי הזוגית ייעצתי והדרכתי אותם כיצד הם יכולים לשמור על הזוגיות. בעזרת התהליך הרוחני שהם עברו הם התגברו על המשבר ונשארו יחד.

אני עוסקת בתקשור שנים רבות , מייעצת מכוונת ופותרת בעיות בכל תחומי החיים ומעניקה כלים לצמיחה אישית במסגרת "פרפרים המרחב הרוחני".
כמו כן הקמתי את "צומת רוחניות" מכללת בוטיק למקצועות המיסטיקה שמהווה צומת ומפגש של ידע, רוחניות, ניסיון ומוניטין. מכללת "צומת רוחניות" מלמדת קורסים בתחומים שונים של תקשור, שחזור גלגולים, הילינג ועוד.
הופעתי בתוכניות רדיו וטלוויזיה רבות ואני מנחה פורומים מובילים בנושאים של מיסטיקה בתחום הזוגי, תקשור, שחזור גלגולים וחלומות.

אני מרצה על " זוגיות קרמתית מכונת הזמן של האהבה". אסביר מהי קרמה ונאפיין בהקשר זה מהי זוגיות קרמתית ברמת הנשמה, נבין את ההשלכות של גלגולים קודמים על ההווה בזוגיות שבאים לידי ביטוי בהתנהלות הזוגית, אביא דוגמאות לזוגיות קרמתית ואפרט מאפיינים בולטים לזוגיות קרמתית. במסגרת הרצאה אני מזמינה מתנדבים מהקהל לעלות לבמה כדי שאוכל לבדוק את הזוגיות שלהם ולתת להם תשובות אישיות. זה השלב שגם הסקפטיים יכולים להיווכח בקשר שבין זוגיות לרוחניות. הרי רובנו אינטואיטיביים מאוד. בהרצאה אני מסבירה מה זו קרמה ואת הקשר העז שיש בין זוגיות לרוחניות.

אני מרצה על "זיווג משמים – עולם הזוגיות בחלומות". החלומות מספרים לנו המון על זוגיות קיימת או זוגיות עתידית. ארצה על זוגיות בחלומות, כיוון שהזוגיות מרכזית וחשובה מאוד בחיינו. תחילה אדבר על עולם החלומות – מהו חלום ומהם השלבים השונים בחלום, נבין מדוע אנו חולמים ומה החלומות מספרים לנו ולמה הם כל כך חשובים, נדבר על סוגי מסרים שונים של חלומות ואיך מתרגמים אותם למציאות ואז נגלוש כיצד מתורגמת הזוגיות בחלומות באמצעות סמלים שונים שנארגים בחלומות שלנו.

במסגרת עבודתי הרוחנית אני מנחה סדנה רוחנית ייחודית לזימון זוגיות "בשביל הטבעת", המסייעת למצוא זוגיות. קיימות בעיות קרמתיות שונות שנעוצות בגלגול קודם. בעזרת התהליך הרוחני אני עוזרת לרבים מהם למצוא זוגיות מתאימה.

ליצירת קשר

  כן אני רוצה להזמין ערכה אחרת מותאמת אישית שלא מופיעה בטבלה ו/או מספר קריסטלים מהטבלה חזרו אלי בבקשה

  אשמח לקבל חדשות ועדכונים

  בשביל הטבעת

  בשביל הטבעת

  דפנה ביסמוט
  מנהלת מכללת צומת רוחניות – פרפרים המרחב הרוחני
  צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין

  אודות הכותב

  דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

  מטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. נוסף לכך, דפנה היא מדריכה רוחנית ומורה רוחנית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי שפיתחה ושכללה שיטות רוחניות רבות ומעניקה למטופליה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי צמוד.
  ייסדה את המכללה ללימוד רוחניות צומת רוחניות שמהווה גולת הכותרת של עיסוקה הרוחני בפרפרים המרחב הרוחני

  תגובה אחת

  השאר תגובה

  אשמח לעזור

  יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר