חלומות חשיבה חיובית מודעות עצמית

חלום על דבור שעוקץ סימבולים בחלומות

דבור עוקץ בחלום

חלומות על דבור שעוקץ בחלום

מה משמעות חלום על דבור שעוקץ אותך בחלום? להלן חלום מהפורום החלומות

"חלמתי שדבור עקץ אותי בגב, הוא היה שחור ושמן והשאיר את הארס שלו כמו שדבורה עוקצת…וחבר טוב שלי שלף את הארס מהגב"

וואי עקיצה עוד מאחור בגב …איזה כאב… המילה דבור מגיעה משורש המילה ד.ב.ר דיבורים ורכילות על החולם. החולמת נעקצת בגב והמסר שמדברים מאוחרי גבה , שחבריה לא "אמיתים" איתה ומשקרים לה ,חוץ מאותו חבר אמיתי שעוזר לה להתמודד עם הרכילות . בחלום נוסף הדבור מסמל על אדם שבדבריו מנסה לזכות בתשומת ליבה של החולמת ולפגוע בזוגיות שלה,ועל מלחמת טיהור שמה על ידי חמתה של החולמת.

"חלמתי בלילה שאני יושבת עם קבוצת נשים בחוץ,בהן חמותי ופתאום מגיע דבור,אני מפחדת ממנו וחמותי הורגת אותו,ואח"כ מגיע עוד דבור והיא מצליחה להרוג גם אותו מרימה אותו ומראה את העוקף שלו ומספרת כי אם עוקצים בחורה רווקה בעוקץ הדבור היא תתחתן ,אני בחלום כבר נשואה  ונרתעת מהעוקץ. להלן הרקע שלי: אני בת 30,נשואה ובקשר טוב עם חמותי,יש בנינו יחסי כבוד וקרבה הדדיים"

קרה לכם דבר דומה ?חלמתם חלומות על דבורים ?כיתבו כאן בשרשור ואש לסיכום עקיצת הדבור הוא סימבול לדברי ארס שמטרתם לפגוע בשמו של האדם,בעדות שקר ומרמה,קללה ,רכילות, ועל השפעתן השלילית,ולכן עלינו ללמוד לשמור על לשוננו.

נְצֹ֣ר לְשׁוֹנְךָ֣ מֵרָ֑ע וּ֝שְׂפָתֶ֗יךָ מִדַּבֵּ֥ר מִרְמָֽה: (תהלים פרק לד פסוק יד)

רוצים לשתף בחוויותיכם ?

תוכלו לשתפם ב: ל- פורום חלומות באתר פרפרים המרחב הרוחני בדף שלי בפיסבוק קסם החלום

דפנה ביסמוט  מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

מטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. נוסף לכך, דפנה היא מדריכה רוחנית ומורה רוחנית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי שפיתחה ושכללה שיטות רוחניות רבות ומעניקה למטופליה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי צמוד.
ייסדה את המכללה ללימוד רוחניות צומת רוחניות שמהווה גולת הכותרת של עיסוקה הרוחני בפרפרים המרחב הרוחני

תגובה אחת

השאר תגובה

אשמח לעזור

יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר