חלומות

חלום על שעון עם ספרות כפולות סימבולים בחלום

שעון בחלומות

הספרות הכפולות קשורות לחוסר מיקוד של החולמת בחייה לאור מות סבתא

“מדוע השעון בחלום מראה לי שעה כמספר כפול ?11:11,12:12?”

שאלה מעניינת מפורום החלומות...להלן החלום על השעה הכפולה במלואו.

“סבתי נפטרה לפני חודש ומאז אחותי ואני חוות תופעה מוזרה שאנו מתסכלות על שעון השעה מראה מספר כפול (12:12/11:11). לפני יומיים בבוקר בזמן צחצוח שיניים שמעתי שיחה שהייתה לי עם סבתי בטלפון לפני 5 חודשים וזה ממש מלחיץ ואני חייבת להבין מה המשמעות והמסר”

חלום בפורום החלומות המסר הכללי לחוויה של ראיית שעה במספרים כפולים שדרוש תהליך אנרגטי למקד את אנרגיית הגוף. כאשר אנו נמצאים בתקופה לחוצה ומשמיתית הגופים המרכיבים את ההילה משתנים אנרגטית ונוצר בזבוז אנרגטי שגורם לגוף לצאת מאיזון. בתהליך זה הגוף הפיזי נדרש להיות ממוקד ולהתנהל בהגיון כדי לעמוד במשימה, הגוף הרגשי (צ’קרת הלב) חווה פחדים ,חוסר ביטחון, חוסר הערכה עצמי. הגוף המנטלי (צ’קרת הכתר) חווה עומס מחשבתי. לכן בתהליך המיקוד האנרגטי ניתן לאזן את אנרגיות הגופים האנרגטיים באמצעות שילוב של כלים שונים: הילינג, תקשור וקריסטלים במטה להביא את ההילה בגוף לאיזון. בהתייחס למסר בחלום הספציפי: ללא ספק זוהי דוגמה מצוינת לחוויה וקבלת מסרים מהעולם שמעבר ובמקרה שלה מהסבתא. הנפטרת מתקשרת עם האחיות בתחילת מסעה בעולם הנשמות והמסרים עדיין לא ממוקדים מספיק דבר שיקרה רק בהמשך התפתחות הנשמה של הסבתא בעולם הנשמות. לאחר המוות הנשמה מתמודדת עם הפרידה מהעולם הגשמי ומיקיריה ולכן המסרים שלה מסמלים בתחילה על קושי ורק בהמשך המסרים הופכים להיות ברורים לחולם. ביהדות במהלך השנה הראשונה לאבל נוהגים להתפלל ולעשות רבות לעילוי נשמת הנפטר כדי שהנשמה תשלים עם חווית המוות ,תתנתק מהעולם הגשמי ותתמקד במסעה החדש. לסיכום הספרות הכפולות קשורות לחוסר מיקוד של החולמת בחייה לאור מות סבתא. מות הסבתא גרם לבלבול ולקשיים רגשיים.

רוצים לשתף בחוויותיכם ?

תוכלו לשתפם ב: ל- פורום חלומות באתר פרפרים המרחב הרוחני בדף שלי בפיסבוק קסם החלום

דפנה ביסמוט  מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

מטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. נוסף לכך, דפנה היא מדריכה רוחנית ומורה רוחנית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי שפיתחה ושכללה שיטות רוחניות רבות ומעניקה למטופליה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי צמוד.
ייסדה את המכללה ללימוד רוחניות צומת רוחניות שמהווה גולת הכותרת של עיסוקה הרוחני בפרפרים המרחב הרוחני

תגובה אחת

השאר תגובה

אשמח לעזור

יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר