ליצירת קשר

סדנאות רוחניות

למידה רוחנית קשיים בהתמרה הרוחנית

קשר להדרכות הרוחניות

“להישאר דרוכים וקשובים להדרכות הרוחניות”

למידה רוחנית אני מיידעת את תלמידי שיוצאים לדרכם הרוחנית שהם ימשיכו ללמוד ולהתפתח רוחנית ועליהם להיות מודעים לשיעורים וחוויות שיעזרו להם בהתפתחותם הרוחנית.

השיעורים בלמידה ובהתמרה הרוחנית מתרחשים כל הזמן לדוגמא:

  • בעיה בסנכרון האנרגטי – מובילה לחוסר במיקוד קבלת המסרים. לעיתים המתקשר בוחר להתחבר לערוצים אנרגטיים לא נכונים שפוגמים בערוץ התקשור ובסנכרון האנרגטי של המתקשר ויוצרים “קצרים” בתקשור.
  • קושי במיקוד – מתבטא בקשיים לקבל החלטות – ניתוק מהפיזי למימד אחר ושהייה בו בזמן התקשור למטרות שונות שמוביל לתחושת ריחוף שנובע מהקושי של הגוף הפיזי להכיל את השינוי האנרגטי.
  • שליטה בתזמון הקשר עם ההדרכות – התנתקויות מהגוף וקבלת מידעים מההדרכות ללא שליטה
  • קבלת מסרים לא ברורים וחלקיים – קבלת מסרים חלקיים נובעת מחוסר מיקוד וחיבור לישויות שאינם ברמתו הרוחנית של המתקשר. מתקשר צריך להיות מודע ליכולת שלו ולהתאים את רמת הדרכה בהתאם ובנוסף מודי לעובדה שההדרכה תבחר בו ולא ההיפך.
  • חוסר ביטחון במסרים המתקבלים.
  • חוסר ריכוז מביא לשיבוש בקבלת המסרים – אם המתקשר אינו מרוכז המסרים עלולים להיות משובשים ולא ברורים ורצוי שייקח פסק זמן מהתקשור.
  • למידה מקבילה של נושאים רוחניים אחרים גורמת לחוסר בהירות בדרך הרוחנית.

התמודדות עם חוסר בסנכרון האנרגטי שמוביל אותו לחוסר במיקוד קבלת המסרים.

חוסר סנכרון מתבטא בקושי לקבל מסרים, בעייפות,רעב,כאבי ראש ולעיתים אף חולי.כדי שהמתקשר המתחיל לא יחווה תופעות אלו עליו ללמוד להתחבר חזרה לעצמו בסיום עבודתו.
כל התפתחות רוחנית דורשת הסתגלות של הגוף הפיזי למציאות החדשה ובתקופה הזו על התלמיד להיעזר במורה הרוחני שלו שיעזור לו להשתלב.

דוגמאות לחוסר סנכרון

“חלמתי שאני במעין מקום שיש בו שורשים כהים וגדולים. הם אמנם עמדו בפני עצמם ללא עצים אבל נראו חזקים מאוד. בכללי האזור היה נראה קדום ומיסטי.הייתה שם חברת ילדות שלי והיינו צריכות להסתתר. אם אני זוכרת נכון הובלתי אותה להסתתר והנחתי מעליה שורש גדול והתכוונתי לעשות זאת בעצמי אבל בסוף החלטתי ללכת משם ולקחת אוטובוס.  ראיתי שמישהו מונע מאנשים להיכנס לאוטובוס והחלטתי ללכת לאוטובוס אחר, שעמד אחריו, להיכנס ולנסוע בו.”
השורשים בחלום מסמלים את האנרגיה שמחברת בין עולמה הפיזי של החולמת לבין עולם הנשמות.החולמת מבינה שהיא צריכה לכסות את עצמה בשורשים כדי לחזור למציאות הפיזיתאך מחליטה להמשיך ללמודומתואר בחלום בניסיון לנסוע באוטובוס.הסירוב לעלות לאוטובוס שהחולמת חווה בחלום מעיד על כך שהקשרבין העולם הפיזי שלה לעולם הנשמות לא מסונכרן לכן לא מאפשרים לה להתקדם ולהתפתח רוחנית.

גם בחלום השני ניתן ללמוד שחוסר בשלותה של החולמת לתקשר גורם לסירובו של אביה ז”ל, אביה מהווה את ההדרכה הרוחנית שלה,שתנהג לבדה בעולם הנשמות.
“חלמתי שוב על אבי.. אני נוסעת ברכב שלו והוא לא מאפשר לי לקרב את המושב שאגיע לדוושות.הוא מניע והרכב נוסע ואני צועקת שלא אוכל לבלום כמו שצריך.. אני בקושי עוצרת באיזה חניה כדי לסדר את הכיסא. אבל במקום זה אנחנו מחליקים כמו על איזה קרטון.. והבנות גם איתנו.. וזה מסוכן… והוא מקדימה כאילו מוביל ואני אמורה לכוון אבל האפשרות לבלום היא רק שלו… בסוף אנחנו מגיעים לאיזה מקום ורואים את המשפחה… אבל זה  לא סוף הדרך”

אחת התלמידות סיפרה שהיא מתעייפת מאוד לאחר תקשור עם לקוחות.העייפות מסמלת על חוסר איזון בין התדר של הגוף הפיזי לזה של הגוף הרוחני.
אחד הדרכים שבהן אני עוזרת לתלמידי שכבר סיימו את הכשרתם בתקשור הוא השתתפותם במעגלי האור.מעגלי האור הינם מפגשים שבהם אני מחדדת בפני תלמידי שלבים חשובים בתהליך ההתפתחות הרוחנית ובכך מקנה להם ביטחון וכניסה רכה לעולם התקשור והריפוי.

קושי להתמקד בחיים ותחושת ריחוף.

חוסר המיקוד נובע מעתם שינוי התדר האישי של המתקשר. התדר האישי שמתנה כאשר מתווספת מסוגלות חדשה לכלי העבודה הרוחניים של המתקשר. אם המתקשר לא יסתגל לתדר החדש הוא חש ריחוף והתנתקויות.

אחד מתלמידי טען שהוא חש מרחף, לא ממוקדוהמסרים שהוא מקבל בתקשור לא ברורים. הבנתי שהוא שינה תדר וניסה להתחבר להדרכות גבוהות חדשות. התלמיד לא זיהה את ההדרכות ולכן גם לא הבין את המסרים. מיקדתי אותו להדרכות החדשות ובהמשך הוא  הצליח לתקשר עימם.

שליטה בתזמון הקשר עם ההדרכות-התנתקויות מהגוף וקבלת מידעים מההדרכות ללא שליטה

אחד השיעורים החשובים בסיום קורס לימוד התקשור הוא לזהות את ההדרכה ולשלוט במסרים המתקבלים.
אחת מתלמידיי סיפר שהוא קיבל מסר על אחד מהעובדים בחברתו והחליט לשתף אותובמסר. אולם התגובה של העובד הייתה קשה וכועסת. ואכן עלינו להעביר מסרים רק אם התבקשנו לכך וגם אז עלינו להיות קשובים למצבו של הלקוחכי לעיתים התזמון לא מתאים.

חוסר ביטחון במסרים המתקבלים

ההתפתחות הרוחנית לא מסתיימת בסיום קורס לימוד תקשור אלא ממשיכה להתפתח ועל המתקשר ללמוד לזהות את המסרים שהוא מקבל ולסמוך על עצמו שהוא מהווה את הצינור להעברת הידע.

למידה של נושאים רוחניים במקביל גורמת לחוסר בהירות בדרך הרוחנית

לימודים רוחניים עוזרים רבות בהתפתחות האישית הרוחנית של התלמיד אך לא כל תחום מתאים לשילוב בתהליך וכמו שהוזכר לעיל התלמיד אמור לזהות מה מתאים עבורו כדי שלא תיווצר חוסר בהירות ובלבלול בעשייה הרוחנית.

לחצו למעבר
ל- פורום חלומות באתר פרפרים המרחב הרוחני
ל- פורום תקשור באתר פרפרים המרחב הרוחני
ל- פורום זוגיות באתר פרפרים המרחב הרוחני
לאתר פרפרים המרחב הרוחני של דפנה ביסמוט

לחצו לרכישת ספרי מוארת דרך האור
לחצו להצטרף לקהילת מוארת בפייסבוק

Shares

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

1 + 13 =

Shares