ליצירת קשר

חלומות תקשור

מסר תקשור על אור ונשמה

ישות האור

רציתי לשתף אותך במסר שהתקבל בחלום על הנשמה לאחר המוות

חלמתי שישות אור שאני לא מכירה סיפרה לי על תהליך שהנשמה עוברת ממש לאחר המוות.
לאחר המוות הנשמה עדיין מחוברת אנרגטית לגוף ומחפשת את החיבור חזרה איליווחשה את החיים שעזבה. הנשמה לומדת מהי משמעות המוות והניתוק מהעולם הגשמי ועדיין שוהה בשני יקומיםבעולמנו ובעולם הנשמות. ישויות האור שמלוות את הנשמה עוזרות לה להיפרד בהדרגה מהצורך להיות בשני היקומים במקביל.הנשמה מכירהאת שלב המוות עוד בתהליך יצירתה ולכן היא משלימה בהדרגתיות את האנרגיה המלאה שלה לעולם הנשמות ומסיימת את הניתוק מהגוף והעולם הגשמי.

השלמת האנרגיה המלאה מוביל שאין שום תחושות לא עצב ולא שימחה ומתחדש הקשר עם האור שהיא אנרגית עולם הנשמות שממנו ניזונה הנשמה. בזכות האור הנשמה מצליחה להתפתח בעולם הנשמות ולחזור תהליך לימוד הדרגתי בסוף מסעה למקור נשמתה בעולם הנשמות.

כאשר אנו חולמים על נפטר שהוא רעב/שמח/עצוב אנו יכולים לחוות את הקשר בין הנשמה של הנפטרלאור שנחוץ לה להשלמת תהליך הלמידה לחזרתה למקור הנשמה שלה בעולם הנשמות.כאשר הסיבה לכך הנשמה מתקשה להתחבר לאור נעוצה ברצון של הנשמה לחזור חזרה לחיים הארציים ובסירובה לקבל את המוות הנפטר יופיע בחלום עירום ,סובל מקור ,רעב וכו .אם היא מצליחה להתחבר לאור ומתקדמת באמצעותו בלימוד שלה בתהליך הנפטריופיע שמחולעיתים בחלום משתף את יקיריה במקור האור כנותן אוכל ומתנות.

בברכה דפנה ביסמוט

לחצו למעבר
ל- פורום חלומות באתר פרפרים המרחב הרוחני
ל- פורום תקשור באתר פרפרים המרחב הרוחני
ל- פורום זוגיות באתר פרפרים המרחב הרוחני
לאתר פרפרים המרחב הרוחני של דפנה ביסמוט

לחצו לרכישת ספרי מוארת דרך האור
לחצו להצטרף לקהילת מוארת בפייסבוק

Shares

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

3 × two =