ליצירת קשר

חלומות

נפטר בחלום הזמין אותך להצטרף אליו?

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  

 

לעיתים נפטר בחלום מבקש שתתלוו אילו ואף שתעברו לגור אתו ומתאר בהתלהבות עולם קסום שבו הוא חי. במרבית המקרים אנחנו מתנגדים כי אנו לא מעוניינים לסיים את חיינו ומתעוררים.

חלומות על נפטרים בחלום שמזמינים אותנו אליהם מופיעים במרבית המקרים בעקבות תקופה רגשית עמוסה שבה אנו עסוקים במחשבות על התועלת בחיינו,ומה היה קורה לנשמתנו אילו…החלום מסמל שעלינו להבין שהמעבר לעולם הנשמות נוגד את צרכי נשמתנו.בחלומות אלו הנפטר משמש כסימבול ציני שהתקופה הקשה שלנו הסתיימה ושעלינו להבין את הערך החיובי בחיינו.
“חלמתי על דודתי ז”ל שאני אומרת לה שאעבור לגור לידה והיא לוקחת אותי לראות דירה שבעלה ז”ל משכיר ומבקשת 20 ש”ח בלבד על השכירות ואני מסרבת בתוקף”

החולמת מתנגדת להשכיר את הבית שהדודה ז”ל מציעה לה למרות שהוא זול . החולמת עברה תקופה לא קלה והופעת החלום בא כדי לנתק אותה מתחושת הקורבן והרחמים העצמיים ומציאת הערך המחודש בחיים עצמם שיובילו לשינוי טוב בחייה.

סיבה נוספת לחלום על נפטר שמציע שנלווה אותו היא שנשמת הנפטר לעיתים זקוקה לעזרה כדי להמשיך ולהתקדם רוחנית בעולם הנשמות.הנשמה לומדת ומתפתחת בעולם הנשמות, מתקנת שיעורים שלא מומשו כראוי כשהייתה בגוף. הגעת הנפטר בחלום מסוג זה היא לשם בקשה שיעזרו לה  באמצעות מעשים שיקדמו אותה בעולם הנשמות .מצוות לעילוי נשמת הנפטר מתורגמות בעולם הנשמות לאנרגיה המזכה את נשמת הנפטר.

לדוגמא חלום על אבא נפטר שהופיע בחלום ובעקבות החלום החולם עשה קדיש לעילוי נשמת אביו ז”ל.בעקבות הקדיש אביו הנפטר הופיע שוב בחלום במטרה להודות לו.בחלום השני הנפטר מביא עימו חלות ויין לשבת ומקדש ונותן לבן מהמוציא.הקידוש בחלום הוא כפל לשון של לקדש ולברך את החולם בשמחה ובשפע .
“חלמתי שאבי ז”ל מגיע אלי לבוש סחבות ההיפך מהעובדה שאבי היה אדם עמיד בחייו ולבוש בטוב טעם.למחרת החלום הלכתי לבית כנסת והתפללתי לעילוי נשמתו ועשיתי לו קדיש.ביום שבת באותו שבוע חלמתי שוב על אבי הפעם הוא מביא עמויין וחלות ומברך עליהם ומוסר לי חתיכת חלם מהמוציא כפי שעשה בחייו בזמן הקידוש.”

לנפטרים יש כוח אנרגטי שמטרתו לעורר בחולם מחשבות ומעשים לשינוי. נשמת הנפטר מופיעה בחלום על מנת לקדם את מצבו האנרגטי בעולם הנשמות אבל גם לקידום החולם .

ביקיצתכם מחלום על נפטר ראשית הדליקו נר לעילוי נשמתו והודו לו על הגעתו אליכם ולאחר מכן בהתייחס לפירוש החלום תעשו מצווה לעילוי נשמתו .זיכוי נפטרים מזכה גם את נשמתכם.

בברכה דפנה ביסמוט

לחצו למעבר
ל- פורום חלומות באתר פרפרים המרחב הרוחני
לפורום תקשור באתר פרפרים המרחב הרוחני
לפורום זוגיות באתר פרפרים המרחב הרוחני
לאתר פרפרים המרחב הרוחני של דפנה ביסמוט

לחצו לרכישת ספרי מוארת דרך האור
לחצו להצטרף לקהילת מוארת בפייסבוק

 

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

two × 1 =