זוגיות חלומות מודעות עצמית

אהבה אובססיבית מיהו השודד ומיהו הנשדד?

אהבה אובססיבית

אהבה אובססיבית

מיהו השודד ומיהו הנשדד?

אהבה אובססיבית נגרמת עקב התנהלות לא תקינה של אחד מבני הזוג ולעיתים נובעת ממחשבות לא רצויות שמנתבות את הזוגיות לצד השלילי.
כן נכון, בתחילת הקשר התנהלות זו נראית כאהבה, אכפתיות ודאגה לבן/בת הזוג אולם עם הזמן האהבה האובססיבית במערכת הזוגית מתפתחת לתלות בקשר ,דרישה לנוכחות מוגברת ושליטה בחיי בן/בת הזוג בכיסוי של מתנות ופינוקים רבים.
למראית עין האהבה פורחת אך לאורך הזמן התנהלות זו מביאה להתנהגויות שליליות : בידוד בן /בת הזוג מבני משפחה, חברים, שליטה בחיי בן/בת הזוג , קינאה, אלימות.
רבים שפונים אלי לטיפול הם בדרך כלל הצד שנפגע – הצד הנשלט שעד שהקשר הזוגי הנוכחי משנה את חייו לחלוטין.
הם במלכוד ולעיתים יש חשש פיזי מוסתר? הטיפול גורם למטופל לפתוח את עיניו ולהבין את המצב ולקחת חזרה שליטה על חייו ולשאוף להביא את בן הזוג לטיפול ולייצב את הזוגיות כי בדרך כלל קיימת אהבה ומשיכה בין בני הזוג שלא נעלמת. החלום מתאר תהליכים שחולמת עברה עד להכרה במצבה
לקריאת החלום והפירוש המלא בפורום חלומות

החולמת חוזרת מנופש שמסמל את ההבנה של מצבה הנוכחי ומבקשת עזרה מסביבתה למרות ש”השודד” בן זוגה עדין נמצא בחייה . הבגדים שנגנבים בחלום מסמלים אוסף החוויות שלה מהעבר ואת מי שהיא היתה לפני הקשר הזוגי. כל ההגדרה העצמית שלה נעלמה כשהיא נכנסה לזוגיות . המסר לחולמת הוא למצוא דרך לטפל בעצמה ובבן זוגה .

לחצו למעבר ל- פורום זוגיות באתר פרפרים המרחב הרוחני
לחצו למעבר לאתר פרפרים המרחב הרוחני של דפנה ביסמוט

לימוד שחזור גלגולים

מכללה רוחנית צומת רוחניות

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

מטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. נוסף לכך, דפנה היא מדריכה רוחנית ומורה רוחנית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי שפיתחה ושכללה שיטות רוחניות רבות ומעניקה למטופליה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי צמוד.
ייסדה את המכללה ללימוד רוחניות צומת רוחניות שמהווה גולת הכותרת של עיסוקה הרוחני בפרפרים המרחב הרוחני

השאר תגובה

אשמח לעזור

יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר