אבן אהבה התאמה בזוגיות התאמה זוגית זוגיות זימון זוגיות חלומות טיפול בשחזור גלגולים טיפול קריסטלים ריפוי בתקשור שחזור גלגולים שחזור גלגולים מאמר מקיף

זוגיות קסם החיים

זוגיות שמים

במציאת זוגיות טובה אנו ממשיכים לבנות את "האני הבוגר" ולמדים לממש את שאיפתנו באהבה וביטחון.
למדים שיש מי שמאמין בנו וביכולתנו. זוגיות טובה היא גם בסיס לחיים בוגרים לילדנו.
מציאת זוגיות טובה ושיפור זוגיות קיימת הנה חלק תהליך רוחני שקשור לדברים רבים. תהליך זה ניתן לפתרון וגישור באמצעות מספר שיטות ותובנות הוליסטיות.

 

הנחות הבסיס לחיי זוגיות וליחד הנן :

האדם לומד מתחילת חייו להתנהל בחברה בדרך שנכונה לו ולנשמתו.
האדם נמשך בזוגיות לדומה או לשונה לו מתוך הצורך להביא את עצמו לשלמות.המשיכה הטבעית היא חלק מאנרגית הזוגיות שאליה מתווספת אנרגית האהבה.
לפי הקבלה הזוגיות הנה איחוד בין שני נשמות ,כשמטרות הזיווג הן משתנות מזוג אחד למשנהו:

האם הזוגיות היא בחירה נשמתית?

זוגיות היא חלק מהבחירות שהנשמה בחרה לחיים הללו.בין שלבי הבחירה הרבים של הנשמה קיימת גם הבחירה "בזוגיות".
הזוגיות הנה שלב חשוב בחייו של הבוגר כאשר מהזוגיות יש המשכיות להורות ולמימוש שיעורי הנשמה .

מה קורה בבחירה הזוגית ?

בבחירה הזוגית הנשמה בוחרת את האנרגיה הנשמתית המשלימה לה שעימה תוכל לממש את יעודה הנשמתי ,ההורי והמשפחתי.
לכל אחד מאיתנו יש מספר אפשרויות לזוגיות שהנשמה בחרה לחייים הללו, שמשותף לכולם היא התאמה אנרגטית ,בחירה הדדית של הנשמות זו בזו עוד בעולם הנשמות,אנרגית אהבה זהה שמשותפת לכל האפשרויות.

בנוסף כל אפשרות זוגיות אני ממשילה לעץ עם פירות שהמשותף לכל הפירות היא האנרגיה הזהה .
במילים אחרות אדם יימשך לסוגי אנשים שדומים לבחירה הנשמתית ,ושרק עימם הוא עתיד להצליח לנהל מערכת זוגית.

מהו הכוח המניע את חייו של האדם בזוגיות?

הכוח המניע של אדם בזוגיות  מתייחס לאנרגיה האישית שלו,לחוויות שחווה במהלך חייו,לאמונות שנוצרו במהלך חייו,וליכולותיו הרוחניות.
חשיפת הכוח המניע בזוגיות מתאפשר תוך כדי עבודה מודעת גם במערכות זוגיות קיימות ומאפשר לשחרר קשיים וזיכרונות שחסמו את היכולת לזמן זוגיות או במערכות קיימות לקדם את הזוגיות הקיימת.
לדוגמא-אם אדם לומד שהסבל מניע את חייו, הוא יימשך לתחושת הסבל והקורבן. בתחושה זו יתנהלו גם חייו הזוגיים והוא יגדיר את עצמו כקורבן. ותגרום לו לתת רבות מעצמו לטובת המשפחה והזוגיות תמורת הקרבת החופש וההתפתחות האישית שלו.

במהלך השנים נתקלתי במספר רב של מקרים שהגיעו אלי להתפתחות אישית ומשם ללמידה רוחנית כתקשור שהוביל לידי לשינוי מהותי ומשמעותי באישיותם ובהתנהלותם.כלדוגמא  מאישה/בעל.

דוגמא נוספת על אישה שהתאלמנה בגיל צעיר הצליחה להשתחרר מהפחד מזוגיות חדשה בעזרת תהליכים אנרגטיים ומודעים והצליחה להתאהב ולהינשא בשנית .

כיצד מוצאים או בונים זוגיות?

בסיסה של מציאת זוגיות מגיע ברוב המקרים משיקולים של רגש ואהבה אך יש גם כאלו שבוחרים מתוך שיקולים כלכליים ואינטרסנטים.

מציאת זוגיות ובמילים אחרות זימון זוגיות מתאפשר באמצעות עבודה מודעת דרך תהליך הפריזמה הזוגית שקיבלת בתקשור לפני מספר שנים.
שיטת הפריזמה הזוגית  משפרת את היכולת לזמן ולזהות את הבחירות הנישמתיות ולשחרר אנרגטית מקשרים בעייתיים.

במערכות זוגיות קיימות המטרה היא לטפל במערכת הזוגית הקיימת ולשקמה באמצעות תהליך קן לזוגיות  לדוגמא סיפורי מקרה מקן לזוגיות.

פתיחות המטופל לרצות לשתף את בן זוגו בתהליך הטיפול הזוגי. הדרך לפתרון המשבר עוברת דרך היכולת ששני הצדדים לומדים את מהות הבעיה .לעיתים בן זוג אחד עובר את הטיפול בעוד הצד השני צופה בתהליך הטיפול. צפייה זו תורמת לבן הזוג בהבנת הבעות שבן זוגו האחר מתמודד.

לדוגמא-זוגות שהגיעו אלי לטיפול כאשר אחד מבני הזוג חווה התעללות מינית/אונס בילדותו. בתהליך הטיפול בן/בת הזוג צפה במהלך הטיפול.
המטופל/ת עבר/ה טיפולים שונים באמצעות: הילינג קריסטלים דמיון מודרך ושיחזור גלגולים בהתאם למצב. המטרה הייתה לתקן את החוויות שחווה/תה בילדות ולאפשר לבן/בת הזוג לבנות יחסי אמון עם בן הזוג השני. לאפשר להם ליהנות ממגע ולנטרל את תחושת האשמה ואת תחושת האובדן,ובמקביל לפתח יכולת עמידה עצמית על מנת לרצות את המגע כדרך להביע את אהבה. הטיפול לא היה פשוט לשני הצדדים כאשר בן הזוג הצופה חווה את החזרה לחוויות האונס ואת תחושת הגועל והתסכול. תחושה שהגוף לא שייך לך ואת חוסר האונים והרצון למות. אולם מאידך בן הזוג צפה בהשלמת בניית "האני" ותיקון חווית האונס/התעללות מינית.

לסיכום

זוגיות טובה היא הקסם של החיים.
במציאת זוגיות טובה אנו ממשיכים לבנות את "האני הבוגר" ולמדים לממש את שאיפתנו באהבה וביטחון.
למדים שיש מי שמאמין בנו וביכולתנו. זוגיות טובה היא גם בסיס לחיים בוגרים לילדנו.
מציאת זוגיות טובה ושיפור זוגיות קיימת הנה חלק תהליך רוחני שקשור לדברים רבים. תהליך זה ניתן לפתרון וגישור באמצעות מספר שיטות ותובנות הוליסטיות.

בעיות בזוגיות וזוגיות לא מוצלחת גורמים לעיתים סבל רב לשני בני הזוג ולשאר בני הבית וניתן לסיימם בכל עת. אולם רגע לפני שמשתחררים מהנישואים ומהזוגיות ישנה אפשרות לבדוק מה ניתן לעשות כדי שהזוגיות תשתפר? כלומר לנסות להשכין "שלום בית" במספר אמצעים כולל באמצעים אלטרנטיביים כפי שאני נוהגת לסייע ולשפר חיי זוגיות.
באם כשלו כל הניסיונות ניתן לשחרר את בני הזוג מהזוגיות ולהניח להם למצוא כוון חדש וכמובן מציאת זוגיות טובה יותר.

מעט עלי
פרפרים המרחב הרוחני – בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.

 

 

 

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

מטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. נוסף לכך, דפנה היא מדריכה רוחנית ומורה רוחנית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי שפיתחה ושכללה שיטות רוחניות רבות ומעניקה למטופליה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי צמוד.
ייסדה את המכללה ללימוד רוחניות צומת רוחניות שמהווה גולת הכותרת של עיסוקה הרוחני בפרפרים המרחב הרוחני

השאר תגובה

אשמח לעזור
ליצירת קשר לזימון זוגיות וטיפול זוגי

יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר