חלומות

למה לא לפחד מנחש בחלום

הרואה נחש בחלום

למה לא לפחד מנחש בחלום? נחש מכיש בחלום הינו חלום פופולארי בעל פרשנות חיובית למרות שההכשה בתודעה מתחברת לכאבשאנו חולמים על נחש בחלום ישנן מספר פרשנויות שקשורות לפירוש החלומות על נחשים כגון האווירה בחלום, תחושות, אמונות של החולם ,לשינויים בחיים כגון: זוגיות ,בריאות, פרנסה ורוחניות שנקשרים בסימבול הנחש.
כאשר אני מפרשת בתקשור חלומות על חיות כגון נחש בחלום אני מתייחסת להתנהגות הנחש בחלום,
מה קרה לנחש בחלום ומה הקשר בין הנחש לחולם. היבטים אלו ואחרים עוזרים לי לפרש את החלום על הנחש ולתת המלצות לחולם.

חלום על נחש וזוגיות

הנחש מוזכר בסיפור בריאת העולם שמצליח לפתות את חוה ובשל כך נידון על ידי אלוהים לזחול על גחונו ומכאן נקשר חלום על נחש לפיתוי בזוגיות . כמו כן דמותו של הנחש בחלום נתפס כחיה ערמומית, לא אמינה, התעסקות עימה מסוגלת להוביל לסכנה.
אחד מהמסרים שחלום על נחש מעביר בחלום הוא על הריון. מי שרואה נחש בחלום ייתכן שזה סימן להריון אישה שרואה נחש בחלום יכול לפעמים מסמל גם על הריון צפוי.
למאמר המלא על פרשנויות נוספות על  "הרואה נחש בחלום" 
בחלום המובא להלן החולמת רואה אישה אחרת עם תינוק יושבת בבריכה כשנחש בחלום מנסה להתנפל עליה ועל התינוק .לפעמים יש חלומות שאנו רואים אנשים אחרים שלא מוכרים לנו אך תפקידם לשחק משחק ולייצג את מי שאנחנו בחיים. כך החולם יכול להבין את המסר שמנסים להעביר לו בחלום.
החלום הינו חלום אזהרה לחולם או למישהי שקרובה אליו.
חלום על נחש מאיים בבריכה
"חלמתי שאני בבריכת שחיה מקורה ורואה נחש גדול כמו צפע שנכנס דרך חלון. בפינה יש אישה דתיה עם שביס על הראש ותינוק. אני מזהירה אותה אבל הנחש מהיר מתנפל עליהן אני רוצה לעזור אך פוחדת קופאת במקום והאישה קופצת למים עם התינוק הנחש פותח פה ומתנפל על התינוק. עוד נחש מסתכל עלי מבעד לחלון פותח פה ורואים את הארס שלו נוטף. נכנס לכווני אני בורחת דרך הדלת."
פירוש החלום על האישה והתינוק בבריכה הבריכה בחלום מסמלת את הרחם והנחש המאיים והמסוכן מזהיר מפני הריון /כישלונו של פרויקט חשוב שנמצא בתהליך.
החלום בא למסור לחולמת מספר מסרים:

  • שלא מומלץ רפואית ורגשית לחולמת / או למישהי שקרובה לחולמת להרות בתקופה הקרובה.
  • שיש סכנה לכישלונו של פרויקט שהחולמת/או מישהי שקרובה אליה החלה.
  • הנחש המאיים מסמל דמות מתחרה בהצלחת הפרויקט.

לסיכום חלום על נחש

במרבית החלומות הנחש מגיע לבשר בשורות טובות לחולם גם בחלומות שבהם הוא מכיש את החולם(סימן להריון או צמיחה ושינוי חיובי בפרנסה ובחיים).יש צד אחר בחלומות על נחש שבהם החלום הוא מסר אזהרה לחולם כבחלום הנוכחי.

דפנה ביסמוט
מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני
צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין
להשארת פרטים בוואצפ
טופס הרשמה למגזין עושים טוב לנשמה

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

מטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. נוסף לכך, דפנה היא מדריכה רוחנית ומורה רוחנית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי שפיתחה ושכללה שיטות רוחניות רבות ומעניקה למטופליה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי צמוד.
ייסדה את המכללה ללימוד רוחניות צומת רוחניות שמהווה גולת הכותרת של עיסוקה הרוחני בפרפרים המרחב הרוחני

תגובה אחת

  • שלום, אני חלמתי שאני רואה משהו כמו צינור לבן על המדרכה, הרמתי אותו ופתאום מהצד השני עלה ראש של נחש נבהלתי מאוד עזבתי אותו והתחלתי לברוח והוא רדף אחרי, ומאחוריו היה עוד נחש יותר קטן. הוא הצליח להשיג אותי ונשך אותי פעמיים ביד ימין. ממש הרגשתי כאב בחלום. מה זה אומר

השאר תגובה

אשמח לעזור
כניסה לפורום החלומות בניהולה של דפנה ביסמוט פירוש חלום https://blog.parpareem.com/forumss/

יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר