ליצירת קשר

כללי

מאמר על קבלת ברכה בחלום

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  

האם יצא לך לקבל ברכה בחלום? מה המשמעות של ברכה בחלום?

קבלת ברכה בחלום היא מיוחדת וקיימות מספר אפשרויות לקבלת הברכה:

  1. צדיק בחלום מברך את החולם
  2. נפטר בחלום שמח לבב ומשקה את החולם ביין
  3. ברכה על האוכל בחלום
  4. אכילה חלה בחלום
  5. שתיית מי גשמים בחלום

רב שנפטר ומברך את החולם

הופעתו של רב חלום מקבלת משמעות עוצמתית לחולם מאחר ונשמתו של הרב בחרה להגיע ולזכות את החולם  בברכה. ייתכן שהרב בחלום מופיע עקב תפילותיו של החולם לרב ולכן הופעתו של הרב בחלום מסמלת שהתפילה הגיע ליעדה.
“חלמתי שאני מגיעה עם אחיי הקטנים למר״ן עובדיה יוסף זצ״ל לקבל ממנו ברכות ולדבר איתו על הזיווג שלי, הוא אומר לי שהוא יגיע אבל בגלל ששכחתי את התפילה שלי במשך 40 יום ( שיר השירים ) זה מתעכב ועלי לבקש מחילה וסליחה מאדם אחד כל חצי שנה ואז אני אמצא את זיווגי.יצאתי ממנו מתרגשת ובוכה ואחי קיבלו את ברכתו גם כן מה זה אומר” ?

פירוש החלום –  החולמת מודעת לעובדה שהצדיק אינו בין החיים ושהמעמד היא זכות מיוחדת עבורה. המסר לחולמת שעיכוב בזוגיות נוצר בעקבות נדר שהיא  נדרה ולא קיימה ורק לאחר התרתו ובקשת הסליחה הברכה של הצדיק לזוגיות תתקיים.

חלום נוסף על רב שמברך בחלום
“אמי חלמה שרב בא לברך אותי ואמר לה שאני כבר מבורכת ושהיה לי דרך צלחה”

פירוש חלום – המסר על הרב בחלום שהחולמת קיבלה ברכה להצלחה בחייה.

אכילת חלה בחלום

בשל חשיבותו של הלחם לאדם כתבו החכמים ברכה מיוחדת. אנו פוגשים את הברכה על הלחם בברכת המוציא ,הפרשת חלה ובברכת המזון.לכן לפירוש החלום של אכילת לחם/חלה יש מסר לברכת החולם בפרנסה טובה ובפרי בטן.

“חלמתי שאני בבית של מישהיבהריון שלא מוכרת לישלובשת שמלה כחולה.אני יושבת לידה והיא מציעה לי ככרות לחם רבות עם תוספות שונות .ואומרת שזה מהוריה. הלחם היה עם שקדים נראה משובח וטעים מאוד..”

פירוש החלום:  האישה בהריון בחלום שכיבדה את החולמת בלחמים שונים וטעימים מסמלת על קבלת ברכה להריונה של החולמת.

ברכה על האוכל

ברכת המזון בחלום כמו במציאות מסמלת שפע בחיים ובפרנסה במיוחד שהחולם מבורך על ידי אדם שהוא לא מכיר בחלום.
“אני נמצאת במקום לא מוכרליד שולחן ואיש אחד מברך על האוכל ואני עונה אמן והתעוררתי “

פרוש החלום – החולמת עונה אמן לברכהומתעוררת עם החוויה. החלום מעיד על חיבור החולם לשפע והדמות שמברכת היא דמות שמלווה את החולם.

ברכה על היין

ברכה על יין מוסיפה אופטימיות ואנרגיה חיובית כי גם היין כשלעצמו בחלום הוא סימן לשינויים טובים בחיי החולם ולשפע גדול.

“חלמתי שאני נמצאת עם מספר אנשים ופתאום המעסיק שלי בעבר נכנס דרך חלון יחדעם תמונה של הצדיק רבי שמעון בר יוחאי ויין לבן מתוק ושתיה קלה ומבקש שנברך. שאלתי אותו לשם מה? הוא אמר לא משנה נשתה ונברך כולנו. כולנו ברכנו על היין.היה מאד נחמד אווירה נעימה קלילה ושמחה”

פרוש החלום–החלום על הברכה על היין וההתכנסות בחלום מעידה על הצורך של המברך במניין כדי שהברכה תשרה על החולמת ,לכן החלום עוסק בפרנסתה של החולמת שעולה ומתפתחת לטובה.

שתית מי גשמים בחלום

נהוג ששתיית מי הגשם האחרון המלקוש מטהרים את האדם ומכוונים להתממשות כל התפילות ולבריאות. שתיית מי הגשם בחלום מסמלת לחולם שכל תפילותיו הגיעו ליעדם והוא בורך מלמעלה.

“חלמתי שאני נמצאת ברחוב ולמרות גשם הזלעפות שיורד וגם אין לי מטרייה אני לא נרטבת. אני מחזיקה בקבוק מים ריק בחלום ומתחילה למלא אותו במי הגשם, כשהבקבוק מתמלא אני מרוצה ואומרת לעצמי “איזה כיף מים איכותיים”

פרוש החלום- החולמת איננה נרטבת מהגשם אבל בידיעה  היא ממלאה את הבקבוק במים איכותיים ושתיית מי הגשמים עבורה היא סגולה להתממשות תפילותיה.

חלום נוסף על שתיית מי גשם

“בחלום יש טפטוף גשם ואני פותחת את כפות ידיי ומבקשת להיקלט להריון ומניעה את שפתיי. שערי נרטב ואני זוכרת שתוך כדי ריצה החוצה אמרתי בלב איזה מזל ששמתי לב לגשם בחוץ כי זה גשמי ברכה ואפשר לבקש להיכנס להריון”

פרוש החלום – החולמת מודעת לכוח התפילה באיסוף ושתיית הגשם והחלום מסמללה שתפילותיה להריון יתגשמו.

לברכה בקול ולברכה בחלום יש עוצמה רבה מאחר והיא באה בכוונה לשינוי חייו של המתברך .מאחלת לכל מי שקורא את המאמר ברכה והצלחה בחייו בכל אשר יפנה

בברכה דפנה ביסמוט

לחצו למעבר
ל- פורום חלומות
באתר פרפרים המרחב הרוחני
לפורום תקשור
באתר פרפרים המרחב הרוחני
לפורום זוגיות
באתר פרפרים המרחב הרוחני
לאתר פרפרים המרחב הרוחני של דפנה ביסמוט

לחצו לרכישת ספרי מוארת דרך האור
לחצו להצטרף לקהילת מוארת בפייסבוק

 

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

3 × 2 =