ליצירת קשר

הרצאות וסדנאות רוחניות חשיבה חיובית טיפולים אנרגטים ותהליכי ריפוי מודעות עצמית

הילינג בעזרת נפטרים

טיפול בהילינג ודמיון מודרך
  •  
  •  
  •  
  •  

שיטת טיפול של הילינג בעזרת נפטרים ישויות אור מלאכים הינה למעשה שיטה שמבוססת על קבלת מסרים ואנרגית ריפוי. שיטת הטיפול שלי בהילינג ניתנת ליישום גם כטיפול הילינג מרחוק בשילוב הנחייה בדמיון מודרך שמתקבלת בתקשור

  •  
  •  
  •  
  •  

טיפול הילינג בעזרת נפטרים

נפטרים ישויות אור ומלאכים הינן נשמות שחיות בעולם הנשמות.
טיפול הילינג בעזרת נפטרים ישויות אור ומלאכים הנו בעצם העברת אנרגית ההילינג באמצעות נשמות אלו ומתוך בחירתם בלבד.
הילינג היא אנרגיה קוסמית שבאמצעות היכולות הרוחניות של ההילר ,הוא יודע לשלב את אנרגית הריפוי בגוף-נפש-רוח של המטופל תוך זיהוי החסמים האנרגטיים. אנרגית ההילינג מתורגמת לתודעה של המטופל ומשחררת מחסומים רגשיים, אמונות התנהגויות ודפוסי חשיבה וכאבים פיזיים.
מפגשי הראשון עם ההילינג התרחש לפני למעלה מ- 20 שנה, תקופה שבה אומנם לא עסקתי בתקשור או בריפוי אנרגטי אבל נחשפתי לחוויות רוחניות שלא היה לי הסבר עבורם ובדיעבד זה היה שלב להבשלה רוחנית.
שיטת טיפול ההילינג שבה אני נעזרת משלבת הנחיה בדמיון מודרך שהיא תרגום למסרים בתקשור שאותם אני מקבלת מנשמתו הגבוהה של המטופל ומנשמות מעולם הנשמות. המסרים שמתקבלים בתקשור בעת הטיפול בהילינג מגיעים מנשמות נפטרים, ישויות אור ומלאכים ומתורגמים לאנרגית ריפוי אנרגטי שמוטמעת בגוף ובתודעה של המטופל.

סוג הנשמות שמופיעות בטיפול הילינג מגיעות מבחירה ומהלווי שאני מקבלת  באמצעות המדריך האישי שלי.
קבלת עזרה מנפטרים בעת הטיפול בהילינג מעלה רגש וחוויה עצומה במטופל במיוחד אם הנפטר בטיפול מוכר לו. במקרה זה המטופל חש בטיפול חום ואהבה ,מוגן ומודרך ונהנה מהמפגש הלא צפוי.
טיפול הילינג עם ישויות אור מלאכים המטופל חש את יראת הכבוד והזכות לקבל עזרה מהם. ברבים מהמקרים גם אני וגם המטופל מזהים בעת הטיפול את סוג הנשמה שהגיעה.

בשיטת ההילינג שבה אני עובדת אני מעודדת את המטופל לשתף אותי במהלך הטיפול בחוויותיו, ברגשות ובתחושות כתחושות ריחוף למקום אנרגטי ומואר, כניסה של אנרגיה חדשה בצבע לבן שמנקה את הגוף, תחושת אהבה שמציפה את הגוף ,זיהוי נקודת הכאב באמצעות צבע ועוד.
תחושות המטופל בעת הטיפול בהילינג מגיעות בעקבות שינוי רמת התודעה שלו בעת הטיפול, בניתוק מהמחשבות והקשבה להדרכתי.
בעת סיום הטיפול בהילינג המטופל חש רוגע ,הקלה בלחץ ושחרור ממתחים וסטרס, וניתוק מהכאב הפיזי/ריגשי.

לסיכום
שיטת טיפול של הילינג בעזרת נפטרים ישויות אור מלאכים הינה למעשה שיטה שמבוססת על קבלת מסרים ואנרגית ריפוי. שיטת הטיפול שלי בהילינג ניתנת ליישום גם כטיפול הילינג מרחוק בשילוב הנחייה בדמיון מודרך שמתקבלת בתקשור. בפגישה פרונטלית אני נוטה לשלב יחד עם ההילינג מערכי קריסטלים שאותם אני מניחה על הגוף.

כמו כן אני מקיימת קורס ללימודי הילינג בשיטה יחידנית או קבוצתית .

דפנה ביסמוט

מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני

צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

8 − three =