ליצירת קשר

חלומות חשיבה חיובית טיפול קריסטלים

הפנים בחלום הם ראי לנפש ולנשמה

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  

המוות הינו השער להתחלה חדשה עבור הנשמה שלאחר המוות יוצאת למסע מרגש ומלמד למקור הנשמה שלה. במסעה הנשמה לומדת על חייה שהיו ,על שיעורים שמומשו ואלו שלא מומשו ,על תיקונים שעליה לתקן. במסעה הנשמה לומדת לזכך את האנרגיה שעימה יצאה לעולם הנשמות עד לרגע שבו היא מגיעה לתכלית האנרגטית שלה. התכלית היא האנרגיה שעימה היא חוזרת “הביתה” למקור הנשמה. החולמת מספרת על חלום על מפגש עם דודה שנפטרה ,עם פנייה המצולקות, ושאלת למה פנייה של הנפטרת בחלום מצולקות?

“חלמתי שאני נמצאת עם דודה שלי ואנחנו מדברות ופתאום אני מסתכלת לאחור ורואה דודה אחרת שנפטרה שהיתה לה אפילו אזכרה שבוע שעבר. היא ממש לא דמתה לעצמה הפנים בחלום היו עם צלקות או ממש מחוקות זה היה נראה כמו פרצוף של גבר. אני אומרת לדודה שחיה ,תיראי הנה דודה חנה ומנפנפת לה לשלום. מה שלא ברור למה הפנים של הנפטרת בחלום היו עקומות עם צלקות ?

הפנים שלנו הם ראי לנבכי נשמתנו ולרגשות שלנו. הפנים המצוקות בחלום הם סימבול על הקושי המצטבר ממסע הנפטרת בעולם הנשמות .הקושי חרוט על פנייה הוא טריגר למצוות שעל החולמת ומשפחת הנפטרת צריכים לעשות למען נשמתה .

כל מצווה מרככת את הקושי ואף מעלימה אותי כי זו אנרגיה .המסלול של האנרגיה נוצר מרגע העשייה שעולה ישירות למעלה ועומד לזכותה ולשימושה של הנשמה ויורד חזרה לאותם אנשים שעשו את המצווה ועוטף אותם בהגנה עצומה .

יום טוב לכולם

בברכה דפנה ביסמוט

לחצו למעבר
ל- פורום חלומות באתר פרפרים המרחב הרוחני
ל-פורום תקשור באתר פרפרים המרחב הרוחני
ל-פורום זוגיות באתר פרפרים המרחב הרוחני
לאתר פרפרים המרחב הרוחני של דפנה ביסמוט

לחצו לרכישת ספרי מוארת דרך האור
לחצו להצטרף לקהילת מוארת בפייסבוק

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

2 − one =