חלומות על נעליים נעליים בחלום

חלמתם על נעליים קטנות? או שחלמתם על נעליים בצבעים?
או חלמתם על קבלת נעליים במתנה? חלום על נעליים חדשות?
קראו את המאמר המעניין ותגלו מה מסמל כל חלום.

תחילה מה אומרות נעלים בחלום לפי הקבלה?
נעליים בחלום לפי הקבלה מסמלות אנרגיה פנימית של החולם אולם אי מפרשת זאת קצת שונה.
נעליים בחלום נשים חולמות – האם רק נשים חולמות על נעליים? מסתבר שלא…
חלום על נעליים – נעלים בחלום הם סימבול לאנרגיה שלנו שמניעה אותנו לשינוי/לתנועה חדשה בחיים.
במרבית החלומות על נעליים הם מייצגים את ההתמדה של החולם בהשגת ייעודו לשינוי המיוחל.
כף הרגל סוחבת את משקלו של הגוף ומייצגת את הצורך ביציבות בחיים ואלו הנעל שמולבשת עליה היא זו שמייצרת את החותם שקיימת בחייו של החולם היציבות .
בעקרון חלומות על נעליים או חלומות על מגפיים או חלומות על סנדלים וכדומה דיי זהים במהות שלהם.

חלום על נעליים – יש הבדל בין מדידת נעלים לבין קניית נעלים בחלום

מדידת נעלים בחלום מסמלת על בחירת דרך חדשה בחיים וקניית נעליים בחלום מסמלת על התחלת הדרך.

מה הסיבה שאנו חולמים על נעלים?

לרוב חלימה על נעלים מגיעה בתקופות שונות בחיי החולם – עומס בחיי החולם, החולם לא מאמין ביכולותיו ,החולם מאבד מביטחונו העצמי, החולם נמצא לקראת שינוי בחיים בעבודה /זוגיות/לימודים.
נעלים בחלום נשים חולמות לא רק במציאות אלא בחלום על נעליים.
העומס הרגשי מייצר התחבטויות ומחשבות מטרידות לגבי הצלחותיו של החולם. לרוב האופן שבו מופיעות הנעלים בחלום מסמל את המענה להתלבטויותיו.
לדוגמה חולם שעוזב מקום עבודה אחד וחושש שלא ימצא מקום עבודה חדש קונה לעצמו בחלום נעלים חדשות שמסמל על המסוגלות הכספית ועל כניסתו לדרך חדשה בחיים. החלום טיפל בפחד מפני אי מציאת עבודה וחיזק את הידיעה הפנימית שהוא ימצא עבודה חדשה .

מציאת נעלים חדשות בחלום נעלים חדשות בחלום מסמלות לחולם שהוא בדרך חדשה בחייו. מציאת נעלים בחלום שאינן שייכות לחולם ולקיחתם מסמל על הרצון של החולם לחקות מישהו אחר.
חלום על מציאת נעליים חדשות “חלמתי שמצאתי בכניסה לעבודה נעלים חדשות ולקחתי והחבאתי אותם כדי שאוכל ללכת איתם הביתה”
פרוש על מציאה ולקיחת נעליים בחלום – הנעלים שהחולמת מצאה מסמלות תפקיד זמני שהחולמת ממלאה וחשקת בו. המסר לחולמת להיות נאמנה לעצמה ולא להתבסס על מה שלא שייך לה.

קניית נעלים בחלום קניית נעלים בחלום מראה על החלטיות בדרך שנבחרה על ידי החולם. החלום על קניית נעליים משקף את ביטחונו של החולם בבחירתו.
חלום על קניית נעלי עקב בצבע כסף “חלמתי שאני בחנות נעליים ורואה כמה זוגות דומים ולבסוף בחרתי את מה רציתי בדיוק רציתי נעל עקב בצבע כסף”
חלום על חנות נעליים – חלמתי שאני נמצאת בחנות נעליים ומדברת עם המוכרת שנעלה בכל פעם נעל אחרת מהחנות ואמרתי “איזה כיף לה שהיא עובדת כאן”. רציתי לקנות נעליים חדשות, אבל לא היה לי כסף”
פרוש על רצון לקנות נעליים בחנות נעליים – החולמת מעוניינת לבחור דרך אחרת בחייה אך טוענת שאין לה כסף. הכסף בחלום משקף את הביטחון שחסר לחולמת כדי ליישם את בחירתה.

צחצוח נעלים בחלום

צחצוח נעלים בחלום מסמל השקעה משתלמת שהחולם שוקד רבות כדי לשמר אותה או שעליו לעמול רבות בכדי שתישאר שלו. הצחצוח בחלום מעיד על ההשקעה של החולם בהשגת היעדים שלו בחיים. חלום על צחצוח מגפיים חדשות
“חלמתי שאני נועלת מגפיים קצרות חשדות בצבע חום ומישהו מציע לי לצחצח את המגפיים ותוך כדי הצחצוח שלו, חולפת בראשי מחשבה שהנעליים חדשות ולמה צריך לצחצח אותם.”

קבלת נעלים מתנה בחלום

קבלת נעלים במתנה בחלום מסמל קבלת הזדמנות למינוף חיי החולם. לרוב המסר לחולם לא לפחד להיענות להזדמנות .חוסר היענות משמעותה פספוס הצלחה. מתנה במציאות וגם בחלום זוהי הפתעה שמשפרת את הביטחון העצמי ואת המצב רוח .

חלום על קבלת נעליים ורודות במתנה “חלמתי שקיבלתי נעלים ורודות במתנה .בתחילה נראו לי קטנות אך בסופו של דבר התאימו לי”
פרוש חלום על קבלת נעליים במתנה -המסר בחלום הוא הכרה בקשר זוגי כהזדמנות טובה למיסוד. החולמת בתחילה חששה שמא הנעלים “קטנות”
שהמסגרת הזוגית תלחץ אותה אך גילתה שהבן זוג מתאים ונכון עבורה. החלום מדבר על ההזדמנות שניתנה לחולמת להיכנס למיסוד הזוגיות.

נעלים משומשות בחלום לרוב אנו מתנגדים לקבל נעלים משומשות אך בחלום המסר לנעליים משומשות הוא כניסה למסגרת עבודה/זוגיות קיימת ומתפקדת שהוכנה לחולם והמסר לחולם הוא להסכים לקבל את ההזדמנות וליהנות ממה שבנה קודמו.

חלום על קבלת נעליים משומשות ושחוקות מהבוסית “חלמתי שקיבלתי נעליים משומשות ושחוקות מהבוסית בעבודה והתרגשתי לקבל אותן ואפילו נעלתי אותן בהתלהבות.”
פרוש חלום על קבלת נעליים משומשות -למרות שהנעלים שחוקות ומשומשות החולמת ראתה בכך הזדמנות להצלחה .המסר הוא קבלת תפקיד חדש ובכיר יותר לחולמת.

נעלים קרועות בחלום נעלים קרועות במציאות מייצגות עוני ובחלום מייצגות גם אבלות ואובדן.

מזמינה אותך לקרוא עוד מאמר נוסף על נעליים בחלום
כמו כן האתר משופע במאמרים שונים על חלומות מציע לכם להעיף מבט לחצו לכל המאמרים על חלומות
אם אתם חולמים הרבה אולי כדאי שתקראו את המאמר על סימני תקשור שמופיעים בחלומות?

חלמתם על נעליים? החלום שלך  לא נמצא במאמר?

אשמח אם תרשמו את החלום שלך בפורום החלומות באתר שאלה בפורום חלומות

אפשרות נוספת זה לשלוח לי שאלה ע”י צור קשר הבא

  כן יש לי שאלה חזרו אלי בבקשה

  אשמח לקבל חדשות ועדכונים

  אהבתם את המאמר בבקשה פרגנו קצת בפייסבוק עשו לייק קטן בפייסבוק תודה
  אני משקיעה ימים ולילות להנגיש לכם את המידע ולייק קטן יכול לתת לי דחיפה

  דפנה ביסמוט
  מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני
  צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין

  אודות הכותב

  דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

  מטפלת הוליסטית רב-תחומית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים. נוסף לכך, דפנה היא מדריכה רוחנית ומורה רוחנית בעלת ניסיון עשיר בתחום ההוליסטי שפיתחה ושכללה שיטות רוחניות רבות ומעניקה למטופליה כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי צמוד.
  ייסדה את המכללה ללימוד רוחניות צומת רוחניות שמהווה גולת הכותרת של עיסוקה הרוחני בפרפרים המרחב הרוחני

  15 תגובות

  • דפנה שלום,
   חלמתי שאמי ז”ל בחיים והיא אומרת לאחי לפנות את הנעליים שלי מהמגרות ומוסרת אותם לאשה שעוסקת כנראה בגמ”ח. אני מצליחה אחרי קשיים להשיגה בטלפון והיא אומרת שהספיקה למסור רק נעליים ורודות

   • בסד החלום מראה שאימך זל מנסה לקדם אותך בחייך.הנעלים מסמלים את כוח ההנעה בחיים ובניקוי חוויות העבר היא מנסה להראות לך שכעת הכל פנוי(במיוחד שהנעליםהורודות נמסרו -הם מסמלים קשר זוגי שהסתיים) .ההתעקשות שלך לקבל את הנעלים חזרה מעידה על הקושי להתנתק מהעבר דפנה

  • שלום דפנה
   שמחה שמצאתי את הבלוג שלך.
   חלמתי הלילה שאני עוזבת בכעס בית ספר למוזיקה בו הייתי
   ונועלת נעליים ישנות, מלאות באבקת גבס ומאובקות, ואיתן יוצאת לדרך.
   אשמח לדעתך מה זה אומר, מייצג.
   תודה רבה
   סמדר

   • בסד המסר מהחלום הוא שאת בחרת בדרך חדשה שדורשת מימך מאמץ ועבודה .בחלום את שלמה עם בחירתך וזה מה שחשוב
    דפנה

   • בסד
    סמדר שלום החלום מראה על בחירה לחזור לאחת הבחירות הקודמות שלך .שיהיה בהצלחה דפנה

  • שלום דפנה ושבוע טוב

   חלמתי חלום שאני מוצאת הרבה זוגות נעלים על הרצפה בבית חלקם משומשות מתוך המבחר בחרתי שתי זוגות מגפיי עקב בצבע זהב הזוג הראשון מגיע עד מעל הברך והזוג השני יותר ארוך עד הירך לקחתי אותם והלכתי לחדר שלי בתחושה שאני צריכה להסתיר אותם מבעלי לבסוף החלטתי שאני לא צריכה לנסות להסתיר ממנו את המגפיים כי הם מאוד מצו חן בעיני

   • בסד רחל שלום המגפים בחלום מסמלות את הבחירה שלך לשקף לסביבה את מי שאת ללא חשש.שיהיה בהצלחה דפנה

  • בס”ד
   היי דפנה ופורים שמח
   אני חולמת בחודשים האחרונים המון על נעליים לעיתים מודדת המון זוגות אבל לא מוצאת.
   הלילה חלמתי שאני נמצאת באיזור חנות וכלל לא מתכוונת לקנות נעליים אבל אני נועלת נעליים חדשות ומאוד מאוד נוחות ואז אני נכנסת לחנות שאני עומדת בפתחה עם חברה ,החנות אגב זה מקום עבודה או בכל אופן מקום שנוח לי בו ואני מחליטה למדוד נעלים מתוך החנות פנימה ואני מודאגת כמה זוגות ובסוף בסוף מוצאת זוג אחד בגוונים חומים שאני נועלת מעל גרביים מעט ורודות וכשאני מסתכלת במראה צבע הנעל מבלבל אותי בגלל הגרבים הורודות דאגה בחלום אני נהנית מכך שגם השמלה שלי וורודה,אני רגועה מאוד בחלום.
   תודה לך ובשורות טובות
   קארן

   • היי קארן
    המסר מהחלום הוא על הבלטת הכוח הניהולי הנשי שלך,והסובלנות ,אלו יעזרו לך לנווט לשינוי וקידום בעבודה
    בהצלחה דפנה

  • דפנה בוקר טוב.
   חלמתי שנסעתי באוטובוס וכשירדתי הבחנתי שהנעל/מגפון שחור שלי מאחת הרגליים נותר על המושב והאוטובוס נסע.
   “רדפתי” אחרי האוטובוס והצלחתי להשיגו בדיוק כשעצר בתחנה ועמד להשליך את הנעל שלי החוצה.
   לקחתי את הנעל ורציתי לרדת אך הנהג החל בנסיעתו ונאלצתי להמתין. בסופו של דבר חזר בדרך אחרת למקום אליו רציתי להגיע מלכתחילה ואז ירדתי.
   מה דעתך?
   תודה רבה!

   • בסד הנסיעה באוטובוס משולה לתהליך שאתה עובר,הנעל מסמלת את כוח ההנעה והתמדה שלך בתהליך.שכיחת נעל אחת באוטובוס משולה לייאוש מהתהליך כאשר לפתע אתה מחליט לחזור לתהליך בדיוק בזמן שמי שמדריך אותך בתהליך כמעט הניח לך .דפנה

   • בסד בחלום יש שני אלמנטים :נעל שנשכחה ואוטובוס.שני הסימבולים מתארים תהליך שאת עוברת כעת בחייך ,והנעל שנשכחה מסמלת שאת הניסיון להגדיר את הטירטוריה שלך .המרדף וההמתנה לרדת מהאוטובוס מראים את חוסר הביטחון שלך בעצמך ובתהליך דפנה

  • דפנה שנה טובה
   יש גם חלום כזה שחלמתי מה המשמעות ולאן זה משתייך בכתבה למעלה .תודה

   חלמתי שאני באחד מהמחלקות שאני אחראית עליה ואני מוצאת שם בסתר זוגות נעלים ששכחתי שם ואני שמחה שמצאתי אותם אני מודדת אותם והם יפים לי ולוקחת אותם אלי למשרד.
   תודה

   • בסד
    שלום לך,החלום נוגע לעבודתך .הנעלים שמצאת בחלום הם סימבול לשני פרויקטים שהנחת בצד תקופה מה וכעת הגיע הזמן להוציאם להפועל.הנעלים מסמלות את התזמון המתאים עבורך ברמה האישית והמקצועית, מאחר והוצאת הפרויקטים לפועל יניעו אותך לידי שינוי והצלחה בעבודה דפנה ביסמוט

  השאר תגובה

  אשמח לעזור

  יש לכם שאלה בקשה לחצו ליצירת קשר באתר