ליצירת קשר

הרצאות וסדנאות רוחניות טיפולים אנרגטים ותהליכי ריפוי כללי

תטא הילינג ריקול הילינג פארקינג היליניג לעומת הילינג אנרגטי

ריפוי באמצעות הילניג
  •  
  •  
  •  
  •  

הילינג תטא הילינג ריקול הילינג פארקינג הילינג והילינג אנרגטי הבדלים

המאמר ישווה בין שיטות טיפול שונות של הילינג האנרגטי לשיטת טיפול בהילינג שבה אני מתמחה מטפלת ומלמדת מזה כ- 20 שנה.
מהו מקור כל שיטות הטיפול ההילינג? מי המציא את שיטת תטא הילינג ומי אחראי לשיטת ריקול הילינג?
האם קיים מכנה משותף בין כל השיטות הריקול הילינג ותטא הילינג להילינג שבו אני מטפלת?
לא חשוב איך תקראו לשיטת ההילינג – תקראו לה תטא הילינג או ריקול הילינג או פשוט הילינג אנרגטי לכולם קיים מכנה משותף, והוא התפיסה שניתן לשנות באמצעות חיבור לאנרגיה מציאות קיימת כואבת ובעייתית ולשחרר כאב רגשי ופיזי, לגלות את מקור הכאב ומה הוא מסמל למטופל ולבסוף יצירת כלי שמגשר בין המודע לתת המודע.

תטא הילינג

תטא הילינג הומצאה בשנות ה90 על ידי נטורופתית מארה”ב בשם וויאנה שטיבל שבעזרת גלי תטא (גלי חלימה בין ערות לשינה) התחברה לתת המודע שלה ולטענתה הצליחה לרפא את מחלת הסרטן שלה.
השיטה מתייחסת לשליטת התודעה בתת המודע ובאמונות שמפעילים אותנו שהצפתם מאפשרת הקלה בכאב.

אולם מאז היו טענות רבות ומשפטים של הונאה נגד מייסדת השיטה זו שחלקם מפורסם בערך תטא הילינג בוויקיפדיה “במהלך המשפט(תביעה נגד וויאנה) נחשפו התיקים הרפואיים שלה(וויאנה) ומהם עולה שהיא מעולם לא אובחנה בסרטן ומעולם לא הומלצה לכריתת רגל. במשפט נפסק כי על שטיבל לשלם לתובע (מטפל לשעבר בשיטה) 111,000$ בעקבות הפרת חוזה, 17,000$ בעקבות הונאה ו-500,000$ כפיצויים עונשים” https://bit.ly/3hG0QyG
למרות זאת קיים קהל מאמינים גדול לשיטת התטא הילינג והשיטה עובדת בכל העולם ובארץ.

שיטת ריקול הילינג

שיטת הריקול הילינג הנה שיטת ריפוי הוליסטית שהומצאה על ידי ד”ר ז’ילבר רנו , שאיחד שיטות טיפול הוליסטיות שונות לשיטה אחת ריקול הילינג שעובדת על המטופל ברמה הרגשית. הנחת היסוד של ממציא שיטת הריקול הילינג היא שהמחלה מקורה בטראומות מעברו של המטופל וניתן לרפא את המחלה באמצעות הצפת הטראומה מהעבר.

שיטת פראניק הילינג

שיטת פראניק הילינג הומצאה בסוף שנות ה80 על ידי מדען ופילנתרופ פיליפיני צ’ואה קוק סוי.
שיטת הפראניק הילינג נשענת על היוגה ,על אנרגיית החיים בגוף בריא שזורמת בחופשיות. ובמקרים הפוכים כשיש מחלה שלטענתו נובעת מחסימה אנרגטית שהטיפול במחלה בשיטת פראניק הילינג היא בזיהוי החסמים האנרגטיים והזרמת אנרגיית חיים חדשה לגוף .

טיפול הילינג אנרגטי

מפגשי הראשון עם ההילינג בעת ריפוי אנרגטי התרחש לפני למעלה מ- 20 שנה.
תקופה שבה אומנם לא עסקתי בתקשור או בריפוי אנרגטי אבל נחשפתי לחוויות רוחניות שלא היה לי הסבר עבורם.
בחיפושיי אחר התפתחותי הרוחנית נפגשתי עם הילרית בשם אורנה וינר והבנתי שקיבלתי כלי אנרגטי שבעזרתו אוכל להקל במצבים פיזיים ורגשיים באמצעות העברת אנרגיות לגוף ולתודעת האדם.
תחילה משפחתי ומכרי היו הראשונים שחוו את הטיפולים שלי וחשו מזור לכאבם.

במהלך הטיפול אני חשה ורואה את הגוף הפיזי ומזהה את מיקומה של האנרגיה החסומה ובעזרת הכוונות בתקשור מההדרכות שמלוות אותי אני מאזנת ומשנה את האנרגיה החסומה.
לאחר קבלת יכולת התקשור הטיפול בהילינג הפך לכלי רוחני שמשתלב בעבודתי הרוחנית כמטפלת רוחנית הוליסטית וכמורה רוחנית בקורסי לימוד טיפול בהילינג .
שיטת הטיפול שפיתחתי בהילינג לא שונה בהרבה משיטות הריקול הילינג, פארניק היליג ותטא הילינג בישום ייחודי שמשלב כלים אנרגטיים נוספים
ההילינג היא אנרגיה קוסמית שבאמצעות יכולותיו הרוחניות של ההילר הוא משלב את אנרגיית הריפוי בגוף-נפש-רוח של המטופל תוך זיהוי החסמים האנרגטיים .
האנרגיה החדשה מתורגמת לתודעה ומשחררת מחסומים רגשיים, אמונות התנהגויות ודפוסי חשיבה וכאבים פיזיים.

בעת טיפול בשיטת ההילינג שפיתחתי אנשים חשים רוגע ,הקלה בלחץ ושחרור ממתחים וסטרס, תחושת ריחוף למקום אנרגטי ומואר, ניתוק מהכאב הפיזי,כניסה של אנרגיה חדשה בצבע לבן שמנקה את הגוף, תחושת אהבה שמציפה את הגוף ,זיהוי נקודת הכאב באמצעות צבע ועוד.
תחושות המטופל בעת הטיפול בשיטת הילינג שפיתחתי מגיעות בעקבות שינוי רמת התודעה בעת הטיפול, בניתוק מהמחשבות והקשבה להנחיה בדמיון מודרך שהיא תרגום למסרים בתקשור שאותם אני מקבלת מנשמתו הגבוהה. מסרים שמתורגמים לאנרגית ריפוי אנרגטי שמוטמעת בגוף ובתודעה.

באמצעות למידה והתפתחות רוחנית כל אחד יכול לפתח יכולת אנרגטית ולהשתמש באנרגיית ההילינג לשינוי חיובי במודעות עצמית ,חיבור לנשמה ולאינטואיציה ולהקל במצבים שונים של כאב רגשי ופיזי עבור עצמו ועבור סביבתו.
שיטת הטיפול שלי בהילינג ניתנת ליישום גם מרחוק בשילוב הנחייה בדמיון מודרך שמתקבלת בתקשור. בפגישה פרונטלית אני נוטה לשלב יחד עם ההילינג מערכי קריסטלים שאותם אני מניחה על הגוף.
כמו כן אני מקיימת קורס ללימוד טיפול הילינג בשיטה יחידנית או קבוצתית .

לסיכום
קיים מכנה משותף בין כל שיטות טיפול ההילינג והיא המטרה והיעד בשיטה -לרפא ולשחרר חסמים באדם שלאורך זמן היו מתורגמים למחלה וכאב .שינוי מחשבה שלילית לחיובית ,מודעות השפעת הסטרס מתמשך על בריאותנו ועל כך שאנו יכולים לרפא את עצמנו .

דפנה ביסמוט

מנהלת מכללת צומת רוחניות – מבית פרפרים המרחב הרוחני

צומת ובית המפגש של  ◙ ידע ◙ אנרגיות ◙ רוחניות ◙ ניסיון ומוניטין

אודות הכותב

דפנה ביסמוט מתקשרת ומדריכה רוחנית

השאר תגובה

2 × five =